Duben 2012

Amazing !

29. dubna 2012 v 10:50 | Margie |  cc other

Looks like Black Veil Brides are about to begin to track drums for their new album.

Andrew Biersack :)

29. dubna 2012 v 10:36 | Margie |  Andy photos
o.o

Andy´s tweets

26. dubna 2012 v 19:23 | Margie |  Andy tweets

Život v utrpení ! (Kerrang Article)

26. dubna 2012 v 19:19 | Margie |  magazines

Vy posíláte svá dilemata, hvězdy Vám servírují rady.

Tento týden
: Andy Biersack, Black Veil Brides

Milý Andy,
trpím touhle věcí ohledně sýru. Jsem jím naprosto posedlej - jím ho celý den, s každým jídlem a když nedostanu svoji dávku, mám absťák. Co mám dělat? Sýr mi ničí život.
Kevin, Crawley

Andy:
V tom není žádný problém, Kevine! Nemůžu Ti dát žádnou radu, protože si momentálně procházím tím samým, jím sýr non-stop. Došlo to až do bodu, kdy jsem se naučil o alternativních sýrech, jinak bych umřel ve 40. Jestli to umíš najít, vyhledej si sýrové "zdravé náhrady" - míň cholesterolu, víc proteinu… Chutná to jako pravý sýr a je to pro Tebe mnohem lepší. Pomáhá Ti to dostat se ze závislosti.

Milý Andy,
snažím se šetřit, abych mohl jít v létě na spousty festivalů, ale jde mi to příšněrně a na konci každýho měsíce skončím totálně bez peněz. Jaké šetřící tipy bys mi dal?
James, Bracknell

Andy:
Když jsme se poprvé odstěhovali do Los Angeles a začli s kapelou, byl jsem bez domova a neměl jsem vůbec žádný peníze. Ta trocha peněz, kterou jsem dokázal našetři, se rychle rozplynula, protože jsem byl teprve děcko a nevěděl, jak se o peníze postarat. Jde-li o mě, tip, který jsem používal, byl zadat si hlavní cíl - což by pro Tebe byly festivaly. A toho nedosáhneš, pokud nepodstoupíš určité kroky, které k tomu vedou. Dívej se na to jako na přežití. Představ si, že na tom, jít na tyhle festivaly, závisí Tvůj život. Musíš odolat, musíš přestat utrácet. Je to otázka sebedisciplíny, to je všechno. Hodně štěstí.

Milý Andy,
jsem v kapele a zrovna se chystáme vyjet na první živá vystoupení. Problémem je, že mám strach z pódia. Nikdo z kapely to neví, ale mě to dohání k šílenství. Pomoc!
Hannah, Oxford

Andy:
Nikdy jsem neměl strach z pódií, protože jsem strávil celý život jako egoistické pako a předpokládal jsem, že lidé mě chtěli pořád vidět. No, myslím si, že každý je čas od času nervózní. Největší rada, kterou jsem kdy dostal, byla od mého táty. Vždycky se snaž ze sebe udělat bojovníka! Představ si, že jdeš do války: Jestli chceš jít ven a vystupovat, tak musíš jít ven a mít nadhled a cítit se nepřemožitelná. To je jediný způsob, jak vystoupíš bez toho, abys byla sežrána za živa.
Egoistické pako :DD Jo já bych ho chtěla pořád vidět takže... :DD

Malej Andy

26. dubna 2012 v 19:14 | Margie |  Andy photos
Ježiš to je úžasný :) Teď bych si dovolila tvrdit že je roztomilej :) Takovej bloňďáček :)


Nový článek v Bravu

26. dubna 2012 v 19:13 | Margie |  magazines
No Bravo se zase jednou překonalo a dali nám článek o BVB :D No jako nic moc nejlepší na tom sou ty fotky :D

Juliet Simms-The Voice-Cryin

25. dubna 2012 v 20:58 | Margie |  Other

No opět teda zazářila a opět tam Andy vypadá naproto úchvatně ;):D

ALTSOUNDS REVIEW: BLACK VEIL BRIDES – UNBROKEN (RECENZE)

24. dubna 2012 v 20:35 | Margie |  info
Je nám představen song, který nám opět dokazuje záměr kapely "nechat vzplanout svět".

Los angelský kvintet Black Veil Brides je v jednom kole a vždy přichází s něčím novým, aby udrželi svou "army" na nohou. Od vydání jejich prvního alba, We Stitch These Wounds (2010), se Black Veil Brides řítí světem jako bouře a upoutali pozornost spousty těch, kteří o nich vůbec nevěděli či jim nechtěli dát šanci. Black Veil Brides přišli loňské léto s albem Set the World on Fire (2011) a byli nonstop na turné po Spojených státech a každé existující zemi, včetně množství různých festivalů. Tihle týpci mají množství video klipů jako "Knives & Pens", "Perfect Weapon", "Fallen Angels", "The Legacy" a "Rebel Love Song". Stejně tak byli nominováni a vyhráli různé ceny. Přestože si zpěvák Andy Biersack v roce 2011 prošel hned několika zraněními, Black Veil Brides nenarazili na nic, co by jim stálo v cestě toho, co Biersack občas nazývá bytím "největší kapelou na světě". S jejich posledním albem a úspěchem jejich "Rebels EP", jejich fanoušci neočekávali další výdavek tak brzy, ale 1. května 2012 spatří světlo světa soundtrack k Avengers. A na tomto albu, Vaši drazí Black Veil Brides s jejich ohromující "Unbroken".

Jak mnozí nazývali kluky na jejich We Stitch These Wounds, pokračují v tom, co někteří nazývají "emo" stylem s větším nádechem mainstreamového rocku. Black Veil Brides zní nejrock'n'rollověji na jejich albu Set the Word on Fire, na jejich Rebels EP pak lze zaslechnout větší hardcore a classic rock. A nyní nám představují nahrávku, která slouží jako důkaz chtíče kapely po tom "nechat vzplanout svět". "Unbroken" začíná se zabíjackým rytmem bicích a fascinujícími kytarovými riffy před tím, než Andy Biersack začne šeptat do svého mikrofonu. Zlatým hřebem jak Biersackových vokálních schopností tak umělcových obratných textů je určitě procítěný, přesto však chytlavý refrén songu. S každou novou nahrávkou se Biersackův hlas vyvíjí a stává silnějším. Biersack ukazuje své vokály s výtečnou a silnou explozí, která dává songu obrovský drive. "Unbroken" obsahuje nakažlivý a neodolatelný refrén, který zanechá na nejednom husí kůži. Tahle nahrávka rovněž zachycuje silný a elektrizující instrumentální talent, kterým kapela slouží, dokonale doplňující vokály v každém možném směru. Jedna z charakteristik, která Black Veil Brides chytře vystihuje, je umožnit posluchači si představit, co za songy stojí. S jejich výjimečnou a nadměrnou energií a zvukem, je snadné se nechat písní unést a představit se stojící před kapelou na koncertu. Kapela roste s každou jejich nahrávkou. Jedna věc, která se však nikdy nemění, je fakt, že vždy dokáží vyčnít z davu a ukázat jejich vlastní všestrannost. Kapela samotná je jedinečná jak ve svém stylu tak zvuku a nebojí se to ukázat. Ve skutečnosti, Black Veil Brides jsou dokonalým příkladem toho, jak "mládež zdivočela". Jako ti, kteří jsou ovlivněni svou "army", jejich song je inspirativní a má dost co říct. S textem jako "Když budeme stát při sobě, nikdo nás nezlomí", každý člen army by si měl a vezme tato slova k srdci a použije je jako vlastní životní motto. Tahle nahrávka je očividně vášnivá a plná takovýchto pocitů.

Bez jakéhokoli váhání, "Unbroken" je jednoznačně po zvukové stránce fenomenální. V délce tří a půl minut, Black Veil Brides dokázali ukázat neuvěřitelnou energii. Složená z velmi dobře vybalancovaných vokálů, geniálních kytarových a basových riffů, nakažlivých bicích a neodolatelných textů, Black Veil Brides je talentovaná kapela s texty a osobnostmi, se kterými se můžete ztotožnit. Tihle kluci dokáží vyjádřit pocity ze života lépe než většina jiných. Ať už kapelu milujete, či milujete je nenávidět, kontroverzní akt Black Veil Brides pokračuje v prokazování sobě samých jakožto prodávatelných umělců. Tihle kluci se nebojí hrdě stát za tím, kým jsou, což je čistě ukazováno v každé jejich nahrávce. Black Veil Brides možná vypadají rebelsky a ano, mají jednoznačně zajímavou image, ale to nepopírá vášeň a oddanost v očích Andyho Biersacka, CCho, Jinxxe, Jaka Pittse a Ashley Purdyho. Společně, Black Veil Brides dozráli v respektovatelnou kapelu dnešní hudební scény a konec konců "Unbroken" je řemeslně spracovaný a vskutku příjemný hit pro různé věkové kategorie.


Z anglického originálu přeložila Kristina Klarissa Sixx.Unbroken full version

23. dubna 2012 v 20:47 | Margie |  info
Celá Unbroken !! Bože !! To je tak úžasný ! Normálněmě to rozbrečelo ! Hej I LOVE THEM !! !SO MUCH I LOVE THEM ! ♥♥♥

Clever Ash :)

23. dubna 2012 v 17:02 | Margie |  Ashley tweets
bvbgermany: <3

No nato jakej je to obyčejně perverzák je to dost slušný :D :)