Duben 2012


Dogma

8. dubna 2012 v 12:16 | Margie |  Andy photos
pic.twitter.com/PMf9tIJ8

Myslim že by vážně měl začít něco jíst :DD Taková anorexie na pochodu trochu :DD

Little BVB Babyes

7. dubna 2012 v 23:13 | Margie |  other photos
:DD my God :D

Ohh :D

7. dubna 2012 v 23:03 | Margie |  animations
you-kissed-the-lips-of-evil: Oh baby.

HEJ ! Frankie je táta ! :)

7. dubna 2012 v 0:53 | Margie |  other stars
Kytarista kapely My Chemical Romance Frank Iero je táta ! Před 22 minutami zveřejnil na svém twitteru tohle:AHH-MAZING!!! He's here!!! My son was born today!!! @jamiasan is the absolute greatest ever!!! Xoxox

Samozdřejmě obrovská gratulace :)

Oh my God ! :*

6. dubna 2012 v 22:43 | Margie |  Andy photos
Grape fruit, apple fruit, carrot vegetable...
pic.twitter.com/6UJjmye2

Pěknej popisek vážně :D
Mimochodem už sem říkala že je naprosto dokonalej ? ;)

Bože Ashley :D

6. dubna 2012 v 21:22 | Margie |  Ashley photos
Yes, this is totally what i see when i read music.. ;P

Kerrang ! Issue 1409

6. dubna 2012 v 21:19 | Margie |  info

Black Veil Brides
PLUS: D.R.U.G.S., RECKLESS LOVE
Civic Hall, Wolverhampton 24. 03. 12

Hollywoodští hrdinové si probíjí cestu skrze svá screama

Ten křik, který nastává, když zhasnou světla, jen plní vzduch. Podlaha se celá třese. Otřásají se i vnitřky Vašich uší. To je zvuk hysterie. A jde přesně o tu hysterii, která se stává hlasitější s každou návštěvou Black Veil Brides na našich březích. Zatímco pokračují v provokování rozdílných názorů, jejich odpůrci tu dnes nejsou. Stejně by je nemohli zastavit. Díky zdokonalování, který jako kapela učinili, BVB teď vypadají jako nezastavitelná síla.

Osud nadýchaných glam otvíračů Rockless Love byl již od začátku jistý o něco méně. A pokud se chcete posmívat jejich letním hitům o dívkách v bikinách - nemožné. V některých zemích jsou proti takovéto zábavě zákony. Během 10 minut si podmanili halu, donutili je tleskat, zpívat, smát se - naprosté vítězství. Destroy Rebuild Until God Shows jsou utkáni z jiné látky, ale Craig Owens s kapelou vládnoucí post-hardcoru a prostředníčkem zvedající My Swagger Has A First Name jsou vítáni stejně tak. Úspěch tohoto nesourodého a sladkokyselého páru dokazuje, že publikum je tak otevřené a dychtící po dobrodružství jako promotéři.

Zpěvák Black Veil Brides Andy Biersack by souhlasil: "Není to o tom, jak vypadáš," říká, "je to o tom, kým jsi". Jejich publikum je vskutku neobyčejného ražení, od doprovozených dětí po 40leté, co ještě pamatují Mötley Crüe, když dělali něco jako tohle. Hrající delší set na větších podiích než těch, která navštívili v říjnu, by mohli být z vnějšího vesmíru, stejně tak jako zbožňování, které se jim dostává. Během tří songů vysloví svou zcela jasnou myšlenku: jsou silnější, vyhlazenější a lepší než kdy předtím.

Ježatý cover Rebel Yell Billyho Idola perfektně sedí po bok God Bless You, The Legacy a nenasytné Rebel Love Song. Jde o hvězdný set a Black Veil Brides jsou pastvou pro oči. Kytarista Jinxx vykukuje zpoza závěsů z vlasů jako pochybné psí plemeno, zatímco basák Ashley Purdy se na pozadí fialových světel ujímá póz a Andy - přestože vypadá pobledle a vyhuble - pobíhá tam a zpátky, dokonce zápasí na podlaze jako roadie. Další Andyho řeč o tom, jaké to je být outsiderem a být sám (žádný vtip o tom, kolik lidí tvrdí, že tato kapela zachránila jejich životy) vede k brilantní Knives And Pens. Před Fallen Angels vidí všichni frontmana proplouvajícího publikem a probíjejícího se hlavami v předních řadách. Je to podíváná. Je to hrdinský lomoz. A je to přesně to, o čem je rock!

5 minut s Andy Biersackem (zpěv)

Proč dělat dvě turné po Spojeném království během sotva pěti měsíců?
Poprvé jsme tu hráli tak před rokem, když jsme dělali předkapelu Murderdolls a odtehdy to pro nás explodovalo. V jiných zemích, jako třeba v Německu, to trvalo o něco déle, než nás jako kapelu přijali. Ve smyslu domova od domova, rozhodně máme slabost pro Spojené království. Tentokrát hrajeme více písniček a protože věci jdou dál, přivezli jsme si i plný set, který jsme nikdy předtím nedělali.

Jste spojování s Mötley Crüe, ale vyrovnáte se jim, co se života mimo podium týče?
Crüe zbožňujeme, ale já jsem více jako Glenn Danzig než Nikki Sixx. Co se života na tour týče, jsem slušňák, protože mám doma přítelkyni a jsem romantik - nespím jen tak s někým. Ale rozhodně jsem popíječ. Je to můj zdroj prostopášnosti.Brzy budete opět nahrávat, co můžeme od nové desky očekávat?
Se Set The World On Fire jsme vydali nejlepší desku, kterou jsme v té době vydat mohli. Přesto, když jdeme do studia, naše hudba jde zpět do bodu, kde jsme začali - bude to určitě o dost temnější a agresivnější. Jsme teď lepší kapelou a pracujeme s lidmi, kteří dříve dělali na deskách pro Nine Inch Nail a Marilyna Mansona, takže v nových písničkách bude určitě cítit nádech noiru. Můžeme předstihnout to, co jsme dříve udělali.

Z anglického originálu Steva Beebeeho přeložila Kristina Klarissa Sixx.

my sweet Virginia

5. dubna 2012 v 20:40 | Margie |  Andy photos
pic.twitter.com/jzCBnFVI

Andy a Ashley

4. dubna 2012 v 21:53 | Margie |  other photos