Září 2012

Really ?

29. září 2012 v 21:10 | Margie |  other photos

What´s this ? :D

29. září 2012 v 17:35 | Margie |  Ashley photos

Napřed psychyatrická léčebna,pak natáčení v poušti a Ashley.... :DDD No ! :DD Sem zvědavááááááááááááááá !! :DD

For me...

28. září 2012 v 12:09 | Margie |  my mind
Pro někoho je to jenom hudba, pro mě je to celý můj svět. Pro někoho je to jenom písnička, pro mě je to životní motivace. Někdo říká že je jejich muzika příšerná, já bez ní nedokážu žít. Pro někoho jsou jejich slova prázdná, pro mě znamenají všechno. Pro někoho je to jenom banda emo trapáků, pro mě sou to bohové. Někomu přijdou škaredí, já sem nic krásnějšího neviděla. Někdo říká že sou zbyteční, mě nekonečně pomáhají. Někdo říká že lidem ubližují, mě zachránili. Pro někoho jsou nafoukaní, pro mě odhodlaní.Někdo by je nejradši zabil, já jim chci poděkovat. Někdo je nenávidí, já je miluju.

New video ?

28. září 2012 v 10:58 | Margie |  info

Tady je obrázek kterej se skrývá pod tím odkazem ;)

A když sem tohle viděla vzpomněla sem si na Juliet...

No wow ! Opuštěná strašidelná psychyatrická nemocnice ! WOW! WOW! WOW! Mam trochu šok a zase se opakuju ale tak šíleně moc se těšim a jestli je tohle pravda tak se mam na co těšit ! No prostě WOW !!

T-music Back to School

27. září 2012 v 23:32 | Margie |  my mind
Je vůbec možné mít lepší začátek školy ? ( ano je ale to je vedlejší, protože tím co mám na mysli sem školu zakočnila nemůžu být příliš náročná :D) Dneska sem s holkama vyrazila na akci s názvem T-music Back to Achool a byla to naprostá pecka ! Jeli sme především na Mandrage.. OK jeli jsme tam jenom na Mandrage páš zbytek stál za starou belu :/ :D Ale i tak to byl naprosto úžasnej zážitek. Nechce se mi jít spát a tak se sem du s vámi podělit o zážitky z dnešního koncertu. Z prvu se musím pochlubit že sme na nich byli po šestý a 1.prosince pojedeme po sedmý. Ale tenhle koncert byl zvláštní. Za prvý byl první noční, jakože sme stáli venku při měsíčku a za druhý sme poprvý nebyli úplně v první řadě, byli sme asi ve čtvrtý :/ :D No napřed sme stáli úplně v zadu ale mam skvělou teorii ;DD Čekali sme tm asi půl hoďky před začátkem jejich koncertu a já se stihla zamotat do nějaký hádky s nějakym Pi*usem co tam do nás strkal a myslel si bůh ví jak není drsnej. Brzo ho to přešlo :DD Mandrage začínali jako vždy za plentou a já se nemohla dočkat kdy už tu bílou věc konečně strhnou ( nejradši bych strhla i něco jinýho... Né sakra to je mimo :D) Koncert začal a já skákala a ječela a skákala a ječela. Bylo mi fajn. Po dlouhý,dlouhý době mi bylo fajn. ( nehledě na předešlé okolnosti za které ti vážně děkuju :/) A ten pi*us se kterym sem se hádala stál v prvních řadách,nohy rozkročený, ruce zkřížený na prsou a čuměl jako ta největší bluma co ho za trest se nutí na tohle díval a nehnul se a nehnul. No měla sem chuť ho bacit :D Ale co už... Nakonec se nám mistr Bolan předvedl jen v triku a když se otočil pozadím k publiku ztrácela sem dech. Ovšem šetřila bych si ho kdybych věděla co přijde... Mistr Bolan si totiž ráčil obléct latexovou bundu a na mě šli mrákoty. Když potom vylezl nahoru a já spatřila jeho velmi upnuté kožené kalhoty přirozeně obepínající jeho.... přestala sem dýchat a teplota mi stoupla takovou rychlostí až to nebylo ani možný a moje mysl si začaala dělat co chtěla ( proto je tenhle článek taky tak úchylnej :D) Měla sem co dělat abych tam neslintala :D Prostě WOW ! Samozdřejmě že mi spousta lidí přijde sexy ale když tu osobu vidíte na živo,před váma, prostě v reálu je to o hodně jiný. Můžu říct že moje sny budou asi v celku zajímavý. Bejt klukem řekla bych i mokrý :DD Ale co už já radši končim nebo odhalim víc než bych si já ( a i vy) přála :D
Dobrou noc a sladké ( ehm :D) sny :) :D ♥

Average Joe

26. září 2012 v 10:26 | Margie |  Andy other

O tomhle už sem psala TU. Bylo to jedno video ale vypadá to že je jich víc a podle slov Joe Flanderse by měli být k vidění někdy v půlce října. Už když sem viděla to jedno mě to nadchlo ( A prosím neberte v potaz to že mě nadche cokoliv s čim má Andy co dočinění :D) a jestliže jich bude víc no wow ! :) Těšim se :D Tady je pár fotek:
Více fotek v celém článku :)

#BVB2013

26. září 2012 v 10:14 | Margie |  Andy tweets

Nový video ! Nová písnička ! Nový album ! Nový všechno ! Oh my God ! Já se tak těšim ! Začíná to na mě všechno dolejhat, začínám totálně ale totálně šílet a nemůžu se dočkat. Doufam že to video bude co nejdřív. Prosím ! Už to nemůžu vydržet ! :)

Love you so much :´)

25. září 2012 v 20:38 | Margie |  Andy other

He is my reason why I live :´). He and his words :) ♥

Aaaww :D Little CC :)**

25. září 2012 v 20:04 | Margie |  cc photos

Je si podobnej a je krásnej ;D

Frank Iero - This song is a curse

25. září 2012 v 13:11 | Margie |  other stars

Kytarista ze skupiny My Chemical Romance Frank Iero nahrál soundtrack k filmu TIma Burtona FrankenWeenie Unleashed ! Už když jsem slyšela prewiew mě ta písnička dostala a teď když je celá verze nenacházim slov. Frank má hrozně hezkej hlas a celý mi to prostě k němu tak sedí. Takový roztomiloučký ;D Ale ta písnička je bombová :)