Červen 2013


So sexy

29. června 2013 v 17:16 | Margie |  band photos


BVB VRACÍ ÚDER NA NESNÁŠENLIVCE „FALEŠNÝCH REPRO BEDEN“

29. června 2013 v 17:12 | Margie |  info
Před nedávnem se na internetu objevila fotka Black Veil Brides vystupujícími s jakýmisi napodobeninami repráků - prázdnými bednami umístěnými na pódiu pro vizuální efekty. Nabyl jsem dojmu, že BVB jsou kapela, která z nějakého důvodu přitahuje hodně nesnášenlivosti, takže hodně lidí po nich kvůli tomu ihned skočilo. Jako by hledali nějakou výmluvu pro obvinění kapely z falše. Ale víte co? Já opravdu nechápu, o čem celý ten povyk je. Kapely používaly falešné bedny, aby zaplnily prostor pódia po desetiletí. Myslíte si, že hudba Van Halen nebo Slayer opravdu prochází všemi těmi bednami? Zdi z repráků je součást rockového nářečí. Je to něco, o čem předpokládáme, že to uvidíme. A jestli se rozhodnete to dělat bez toho, musíte být kreativní natolik, abyste udělali něco s tím prázdným prostorem, jinak to bude vypadat prázdné a nudné.

Geedy Lee z kapely Rush si občas dělá srandu z toho, jak lidé předpokládají, že je za ním jakýsi velký drsně odbélníkový tvar, i když jde přímo, místo toho, aby šel skrz zesilovače. Takže po mnoho let používával speciální rotisserie trouby na kuřata (doplněné o šéf kuchaře, který v průběhu show vycházel ven a postaral se o ně), sušičky na prádlo zásobené limitovanou edicí tričky Rush, které ke konci večera vyhodily na fanoušky, a dokonce i povzbudivou kombinaci stroje času a stroje na výrobu salámu.

Megadeth obvykle jako pozadí používají obrovskou tištěnou zástěnu. Pódium Mettalicy je v podstatě jedno gigantické video plátno. A Black Veil Brides, ostatně jako mnoho dalších kapel, zaplňují tento prostor repráky. No a co? Tihle kluci makají jako pominutí, oni skutečně věří v to, co dělají, a pomáhají zklamaným děckám nalézt pocit sounáležitosti - i když je to pocit sounáležitosti, který si můžou koupit v Hot Topicu. No a co? Metal byl vždy o image a jestli posloucháte BVB, uslyšíte víc než dost hudebních dovedností, melodií a postojů, které to podpoří. Takže oni trošku vypadají jako Burtonova vize pro počáteční Mötley Crüe. Upřímně, koho to zajímá?

Nakonec, BVB mají v tomhle poslední slovo. Frontman Andy Biersack vyvěsil tento návrat na scénu (spolu s fotkou vystupující kapely můžete vidět napodobeniny beden otočené k davu takže můžete vidět, že jsou uvnitř prázdné).


"Skrz nějaké kouzlo technologie, i když naše napodobeniny beden jsou otočené a prázdné, JSME STEJNĚ HRÁLI ŽIVOU SHOW. Drahé duté hlavy, bedny jsou určeny k vizuálnímu vylepšení show, ale vzhledem k tomu, že vám to nedošlo, jsme zjistili, že je čas, abychom vám ukázali, co je za nimi. Teď vám bohužel nastal čas, abyste si našli další věc, kterou budete na BVB nenávidět. Hrajeme živě i přes DI zesilovače a vy jste idioti. Mimochodem, zesilovače a repráky jsou dvě odlišné věci… Ovšem to za předpokladu, že vaše super cool "tvrdá" kapela nenašla způsob, jak to zapojit přímo do bedny."

Je tu spousta věcí, které na BVB nemusíte mít rádi, jestliže se s nimi neztotožníte, ale jak Andy říká, "Teď vám bohužel nastal čas, abyste si našli další věc, pro kterou budete na BVB nenávidět." Vaše další možnost je buď je ignorovat, nebo jim dát šanci.

Mimochodem, jak je vůbec možné, že nenávidíte kapelu, která udělala cover na Unholy od KISS?Super new photos

29. června 2013 v 17:04 | Margie |  band photos
My Little Secret - 7.

28. června 2013 v 17:32 | Margie |  FF - My Little Secret
Přeji krásný první prázdninový den ! Doufám že vaše vysvědčení dopadlo dobře a že už si budete jenom nenuceně užívat léta a sluníčka. A abychom ty prázdniny hezky začali dáme si hned jednu kapitolu ;) Potěšte mě svýma komentářema zlatíčka :) Mam vás ráda a užívejte si prázdniny !! :)

ANDY:
Večer mi rychle utíkal. Propadal jsem jeho kouzlu stále víc. Mezi všemi těmi obrazy to působilo perfektně. S ním jsem se bavil jinak. Působil na mě jinak. Kontroloval jsem se. Snažil jsem se udělat dojem. Přál jsem si, ho políbit.
,, Je tu trochu horko. Nepůjdeme se projít ?" navrhl jsem.
,,Prosím." pokynul mi rukou ke dveřím.
Vyšli jsme na prázdnou chodbu. Ovanul mě chladný vzduch a já se zhluboka nadechl. Bylo tu ticho.
,, Co tě sem vůbec přivedlo ?" zeptal se a já si najednou vzpomněl na pravý důvod mé návštěvy. Polilo mě horko.
,, Jeden můj známý mi poslal pozvánku. Měl jsem ho tu někde potkat, ale asi nedorazil." pokrčil jsem ledabyle rameny.
Přikývl a zkoumavě se na mě zahleděl.


Black Veil Brides' Andy Biersack Talks Being Hated and Taking Panties in Stride

28. června 2013 v 11:25 | Margie |  other things


Náš super egoistický Andy :D :* Love him ♥

My Little Secret - 6.

26. června 2013 v 18:01 | Margie |  FF - My Little Secret
Další kapitola do deštivého dne. Počasí sice nezlepší ale náladu snad ano ;) tak si ji vychutnejte a zanechte mi na oplátku vaše krásně komentáře. Všechny vás moc miluju ;) ♥♥


ANDY:
,, Jsou to úchvatné obrazy." pochválil jsem Gerarda.
,, Díky. Tenhle byl kreslený hodně na rychlo, ale s velkou inspirací." Jenom jsem znalecky přikývl.
,, Jak dlouho už kreslíte ?" snažil jsem se konverzovat.

Want him *_*

26. června 2013 v 13:00 | Margie |  Andy photos

Love him ♥

26. června 2013 v 12:57 | Margie |  Andy photos