Únor 2014

D.E.A.D.

26. února 2014 v 20:37 | Margie
Hmm poslední dobou se to novýma písničkama jenom hemží. A ani Yashin nesmějí chybět ! Jsou boží a tahle písnička jakbysmet ! ;)


Let´s play ! :)

23. února 2014 v 9:15 | Margie |  Other
Vítejme do krásného únorového rána ! :) Zítra nás čeká zase škola - tedy kromě těch co už nemají prázdniny - a tak si říkám, proč si nedělní ráno nezpříjemnit hned od začátku ? A to nejlépe hudbou ! Kromě toho teda, že mi v plném prožitku brání voda v uchu :D Ale to je mimo téma. Každopádně jsem vám chtěla ukázat žebříček mých nejhranějších hitů ! :D Když nebudu počítat neustálé poslouchání Fake Your Death, zbyl mi následující výběr.

První písnička z mého výběru patří chlapům z Fall Out Boy. Prostě jsem si je nějak oblíbila no :D Tahle písnička se jmenuje Save Rock and Roll a hostuje na ní Elthon John.

You are what you love
Not who loves you
In a world full of the word yes
I'm here to scream
No, no
Wherever I go, go
Trouble seems to follow

Only plugged in to save rock and roll, rock and roll


Další písnička pochází z nového alba You Me At Six. Jejich nový album je prostě boží. Nedá se říct nic jiného. Výběrem vám sem dávám písničku Wild Ones.

I'll tie myself, I'll tie myself all into knots.
I get lost, yeah I felt so lost in my own skin.
It might take time, it might take faith.
The things we build, they'll never break.
And there's some nights we're worlds apart.
Not this time, no goodbyes.

A další ! Tahle pínička je ze sólového EP zpěváka z kapely Yashin - Harryho Radforda a jemnuje se Cherry Lips.

The sudden feeling
You're reeling me into ecstasy
And know we're lockin
I feel the weight of you over me
Those cherry lips haunt me

I still feel you on me
Taste your tongue all over mine
I think i let you inside

A poslední z mého výběru patří chlapcům ze SWS. Je to písnička z jejich druhého alba a jmenuje se All my heart.They'll talk and talk and talk
How crazy is it?
Someone could waste their whole life, helplessly,
Just patiently waiting for a love like you and me


And that´s it ! :) Užijte si nedělní den a pilně se připravte do školy ! :D Jinak..mám tak 3/4 kapitoly LILYA. Už to nějaký bude ! :))))


Westfest 2014 -first photos

22. února 2014 v 11:56 | Margie |  concert photos
A máme tu první snímky z Westfestu 2014 ! :)

Já si to taky nemyslím :D

22. února 2014 v 11:46 | Margie |  cc tweets

CZ: Nemyslím si že hotelový pokoj je dostatečně odolný pro 3/5 z Black Veil Brides.

A následne nám CC věnoval tuhle fotku se slovy: Já vám to říkal... :DD
Embedded image permalinkMCR - From begining to the end ! ♥

17. února 2014 v 20:49 | Margie |  other stars
Je tady někdo takový kdo též poslouchal premiéru poslední písně od MCR Fake Your Death ? Jestli jo, brečíte u toho taky někdo nebo jenom já a moje BFF jsme moc přecitlivělý ? Proč si najednou přijdu tak odporně prázdná v určitym směru ? Jako kdyby odešel někdo zatraceně důležitej, ale moment, tak to taky je. Odešla kapela, která pro mě už navždycky bude znamenat mnoho. Kapela, která je mým začátkem a já teď jen s obrovskou, nevyjádřitelnou lítostí sleduji její konec. Poslechnout si písničku, o které víte, že je nadobro poslední, naposledy se do nich zamilovat a poděkovat jim za všechno to úžasné a dokonalé. Navždycky budou v mém srdci, jejich hudba, slova a jejich obrovské nasměrování, které mi dali. Navždycky v uších budu mít ten nejnádhernější hlas, jaký jsem kdy slyšela. Navždycky budu vědět, kterej člověk se mnou sdílí narozeniny. Navždycky budu vědět že Halloween, není jen o strašidlech. A vždycky budu vědět, že moje vlasy nemají ten největší objem. Navždycky budu vědět, že má cenu věřit a žít. Navždycky budu milovat všechny jejich písničky. Navždycky už to budou My Chemical Romance ! DĚKUJU GERARDE, RAY, FRANKU A MIKEY ! A PAMATUJTE ŽE MCR NIKDY NEZEMŘOU ! ♥


And the most beautiful but the most painful song ever...