Květen 2014They don´t need to understand !

19. května 2014 v 20:38 | Margie

Tak jaký je váš názor ?
Mně osobně to přijde zajímavé a impozantní slyšet Andyho hlas v jiných polohách. Rozhodně jsem tohle neočekávala ale jeho hlas, text a myšlenky jsou pro mě prostě pořád úžasné a úchvatné a zase když jsem to poprvý slyšela jsem se vrátila zpátky do doby, kdy jsem si uvědomila že nezáleží na tom co říkají ostatní, ale jen na tom co říkám já. :))

Kick ass ! Can´t wait :)

19. května 2014 v 11:14 | Margie |  Andy tweets

Our boys ♥

19. května 2014 v 11:07 | Margie |  band photos

TODAYYY :3

19. května 2014 v 11:05 | Margie |  Andy other

Milí a vážení, dnes vyjde první klip z Andyho nově připravovaného sólového alba. Musím říct, že když jsem četla Andyho "brzy" opravdu jsem nečekala až takovouhle rychlost ! :) Přeci jenom klipu k We Don´t Belong ani reeditace We Stitch These Wounds jsme se ještě nedočkali ;) Ale jsem strašně natěšená a zvědavá ! Zajímá mě, co Andymu přijde tak vyjímečné, že nezapadá do repertoáru BVB a vidět jeho temnou stránku je prostě více než lákavé ! :) Už aby to bylo :D Zatracenej časovej posun -.- :D

Asshole ! :3

15. května 2014 v 16:08 | Margie |  Andy other
Po několika měsících čekání jsme se konečně dočkali pásničky z mixtapu Ronnieho Radke ( zpěvák kapely Falling in reverse) Asshole, na které spolupracoval s Andym. Já musím říct že kombinace jejich hlasů je pro mě něco novýho, nečekanýho, zajimývahýho a naprosto šokujícího nicméně fantastickýho ! Akčkoliv jsem nikdy nebyla zrovna přívrženec rapu tahle kombinace s Ronnieho rychlým charismatickým hlasem a Andyho tajemným hypnotickým chráplákem spolu tvoří něco snad ještě nidky neslyšeného ! Rozhodně doporučuji ! .))

ANDYBLACK

14. května 2014 v 20:36 | Margie |  Andy other
I would like to take this opportunity to share with you guys something that I have been working on and that I am very excited about releasing! I have always been interested in a broad spectrum of music and though the music that BVB makes is certainly my favorite stylistically, I am also heavily influenced by the dark melodic synth laden styles of bands from the 80's such as Sisters of Mercy, Depeche Mode, Lords of the New Church etc. Over the last year or so I decided in my down town that it might be fun to take a stab at writing some material that is more in the "dark wave" vein simply for fun and as a hobby. I have now written almost a complete albums worth of material...some on my own and some in collaboration with friends and other artists but all of which I am very proud of and excited about. This project is not a band, BVB is my life and biggest passion and there is no reason to fear that I will lose sight of that. ‪#‎bvb4‬ is coming along better than anything we've ever done and it is my number 1 priority. Please consider this new project to be a fun and artistic way for me to try something that musically I wouldn't want to force into BVB etc. I am calling this project ‪#‎ANDYBLACK‬ as to me it represents an alter ego and I felt that it was important to differentiate this as a side project while still maintaining a connection to BVB by using the "BLACK" moniker. As far as my plans for the project we will be releasing a music video soon and may release more online over a long period but again BVB is my main focus, this is just something I had a lot of fun doing and I hope you will enjoy it too! If you'd like to read my first full interview regarding #ANDYBLACK please pick up this weeks issue of KERRANG! Magazine!! Photo by: Paul Harries

V překladu a ve zkratce: Andy chystá svůj vlastní nový projekt ! Ketrý nazval ANDYBLACK protože ten projekt pro něj představuje něco jako jeho temnější alterego. Vždycky chtěl udělat něco co do repertoáru bvb úplně nezapadá. Zároveň nás ale ujišťuje že BVB jsou stále jeho prioritou č.1 a že se máme rozhodně na co těšit s přicházejícím čtvrtým albem. Na svém novém projektu bude spolupracovat i s ostatními stars a je to odrazem jeho temnější stránky. Brzy se dočkáme prvního videoklipu. Tak já si myslím, že se máme na co těšit !! Co vy ? ;)