info

BVB na rock for people !

20. února 2015 v 7:21 | Margie
To jsou mi ale skvělé novinky !Jinak BVB vy\stoupí v jeden den i s Asking Alexandria a lísty se prodávájí za 600 Kč na 4.6 ;) -http://www.ticketsforpeople.cz/cz/component/ticketseller/title/141-rfp-2015-jednodenni-4-6
Sháním potencionální zájemce o shledání se se mnou ! :D Jestli mi to moje milovaná Gee odřekne tak se mi tam samotný fakt nechce :( :DD
Ale stále jsou to skvělé zprávy ! :)

Cause we are the most dedicated fans ! :3

22. července 2014 v 11:01 | Margie
Naši milí Black Veil Brides včera úspešně vyhráli cenu na AP Music Awards za nejoddanější fanoušky. Gratuluji samozřejmě klukům, ale taky nám, protože teď je dokonale vidět, že je BVB Army neporazitelná :3 ♥Monday ! :D

27. prosince 2013 v 18:05 | Margie

Hurey ! :)) :D

22. prosince 2013 v 0:16 | Margie

12pm PST - TODAY!

24. října 2013 v 18:43 | Margie

Zdá se, že se můžeme těšit na nové lyrics video k písničce UNBROKEN, jehož součástí budou fotku BVB Army , kteří si zakoupili triko v projektu proti šikaně ! Upřímně jsem něco takového od kluků čekala a jsem velice zvědavá ! :)
BTW: pokud dobře počítam, jejich 12pm by mělo být našich 21:00 ! :)

coming soon... #unbroken

8. října 2013 v 16:00 | Margie
coming soon... #unbroken

BVB vyhodili tohle na FB. C omyslíte, že to může být ? Klip ? Nebo něco jinéh ?


BVB se chystají na tour a zdá se že bude i nový song ! :)

26. září 2013 v 15:24 | Margie
Máme tady hned několik novinek z twitteru !

Fotka ze zkoušky:
Rehearsing for Tour! Who's coming out to see us?


Další fotka:
Packing for tour begins now!


Andy se s námi na Instagramu podělil o fotku a nějaká videa:
Video se zobrazí vdžy, po klidknutí na obrázek.

Tady máme fotku:
"You can call me Joker, and as you can see I'm a lot happier.První video:
Welcome to another edition of "Biersack Corner" #smoothjazz

No nemilujte ho ! ♥____♥


A pak druhé:
Feeling in the Halloween spirit at rehearsals #138


A já teda nevim jak vy, ale já tu písničku nepoznávam. Možná že už sem jenom nahluchlá nebo natvrdlá, ale nejsem jediná, kdo si toho všiml ! Můžeme se tedy těšit na nový song ? K jaké příležitsoti ? Nabízí se Halloween , když už o tom Andy mluvil v popisku. No... Zdá se tedy, že se máme opravdu na co těšit !! :)


mixtape 2013 dope as fuck!

26. září 2013 v 15:09 | Margie
A mámte tu další věci z velké novinky BVB a FIR ! Musim říct, že moje zvědavost je na největší míře a těšim se na to víc, jak na Vánoce:D
Ronnie nám dal na Instagram tuhle fotku:
A k ní napsal:
Jake pak na Inst dal tuhle fotku ( na který bych ho fakt sežrala *_* :D):
S popsikem:
A nakonec nám Ronnie přihodil ještě video:

Tak co myslíte, jak bude tahle kombinace znít ? :) A jak se Andy s Ronniem podělí o vokály ? Bude Ronnie rapovat ? No, nechme se překvapit, ale myslím, že to bdue jedním slovem fenomenální ! :)

I want to be there !

7. srpna 2013 v 10:35 | Margie

ANDY O TOM, PROČ JINXX CHYBĚL NA UDÍLENÍ CEN GOLDEN GODS A FESTIVALU ROCK ON THE RANGE.

12. července 2013 v 21:50 | Margie
"Abych k vám byl upřímný a otevřený, Jinxx zjistil že měl nemoc, která ho zachvacovala po mnoho let a měl na tour nějaké potíže, ale nikdy to nebylo nic, o čem bychom věděli, že je vážné," řekl Biersack (podívejte se na video pod článkem). "Je to něco, co zvládne… Když bude stále užívat léky a všechno ostatní, bude v pohodě po zbytek života. Ale znovu to vypuklo právě před [Revolver] Golden Gods [awards show v Los Angeles 2. května], a nebyl schopen s námi přijmout cenu za píseň roku, protože prožíval opravdu těžké období. A tak se od té doby chceme ujistit, že se uzdraví. Řekli jsme si, 'Jo, jdi k doktorovi a zjisti, o co jde.' Zjistil to. Musel propásnout jedno vystoupení. Doslova za týden přišel, 'Hej, já vím, co potřebuju, jsem zpátky.' Začali jsme zkoušet a on je tu [zrovna s námi na cestě]. A upřímně, je mu líp, než mu kdy bylo. Chci říct, díváte se na někoho, kdo právě zjistil děsivou zprávu, našel způsob jak se s ní poprat, a bije se s tím každý den. Jde to něco, k čemu opravdu vzhlížím."


Nechci nic říkat, ale vážně mě to děsí...

BVB VRACÍ ÚDER NA NESNÁŠENLIVCE „FALEŠNÝCH REPRO BEDEN“

29. června 2013 v 17:12 | Margie
Před nedávnem se na internetu objevila fotka Black Veil Brides vystupujícími s jakýmisi napodobeninami repráků - prázdnými bednami umístěnými na pódiu pro vizuální efekty. Nabyl jsem dojmu, že BVB jsou kapela, která z nějakého důvodu přitahuje hodně nesnášenlivosti, takže hodně lidí po nich kvůli tomu ihned skočilo. Jako by hledali nějakou výmluvu pro obvinění kapely z falše. Ale víte co? Já opravdu nechápu, o čem celý ten povyk je. Kapely používaly falešné bedny, aby zaplnily prostor pódia po desetiletí. Myslíte si, že hudba Van Halen nebo Slayer opravdu prochází všemi těmi bednami? Zdi z repráků je součást rockového nářečí. Je to něco, o čem předpokládáme, že to uvidíme. A jestli se rozhodnete to dělat bez toho, musíte být kreativní natolik, abyste udělali něco s tím prázdným prostorem, jinak to bude vypadat prázdné a nudné.

Geedy Lee z kapely Rush si občas dělá srandu z toho, jak lidé předpokládají, že je za ním jakýsi velký drsně odbélníkový tvar, i když jde přímo, místo toho, aby šel skrz zesilovače. Takže po mnoho let používával speciální rotisserie trouby na kuřata (doplněné o šéf kuchaře, který v průběhu show vycházel ven a postaral se o ně), sušičky na prádlo zásobené limitovanou edicí tričky Rush, které ke konci večera vyhodily na fanoušky, a dokonce i povzbudivou kombinaci stroje času a stroje na výrobu salámu.

Megadeth obvykle jako pozadí používají obrovskou tištěnou zástěnu. Pódium Mettalicy je v podstatě jedno gigantické video plátno. A Black Veil Brides, ostatně jako mnoho dalších kapel, zaplňují tento prostor repráky. No a co? Tihle kluci makají jako pominutí, oni skutečně věří v to, co dělají, a pomáhají zklamaným děckám nalézt pocit sounáležitosti - i když je to pocit sounáležitosti, který si můžou koupit v Hot Topicu. No a co? Metal byl vždy o image a jestli posloucháte BVB, uslyšíte víc než dost hudebních dovedností, melodií a postojů, které to podpoří. Takže oni trošku vypadají jako Burtonova vize pro počáteční Mötley Crüe. Upřímně, koho to zajímá?

Nakonec, BVB mají v tomhle poslední slovo. Frontman Andy Biersack vyvěsil tento návrat na scénu (spolu s fotkou vystupující kapely můžete vidět napodobeniny beden otočené k davu takže můžete vidět, že jsou uvnitř prázdné).


"Skrz nějaké kouzlo technologie, i když naše napodobeniny beden jsou otočené a prázdné, JSME STEJNĚ HRÁLI ŽIVOU SHOW. Drahé duté hlavy, bedny jsou určeny k vizuálnímu vylepšení show, ale vzhledem k tomu, že vám to nedošlo, jsme zjistili, že je čas, abychom vám ukázali, co je za nimi. Teď vám bohužel nastal čas, abyste si našli další věc, kterou budete na BVB nenávidět. Hrajeme živě i přes DI zesilovače a vy jste idioti. Mimochodem, zesilovače a repráky jsou dvě odlišné věci… Ovšem to za předpokladu, že vaše super cool "tvrdá" kapela nenašla způsob, jak to zapojit přímo do bedny."

Je tu spousta věcí, které na BVB nemusíte mít rádi, jestliže se s nimi neztotožníte, ale jak Andy říká, "Teď vám bohužel nastal čas, abyste si našli další věc, pro kterou budete na BVB nenávidět." Vaše další možnost je buď je ignorovat, nebo jim dát šanci.

Mimochodem, jak je vůbec možné, že nenávidíte kapelu, která udělala cover na Unholy od KISS?


OUTBREAK TOUR

24. června 2013 v 20:06 | Margie

Nejlepší živá kapela je naše !!

13. června 2013 v 21:06 | Margie
Jediné co mě napadá..Ashi si zábil :DDDI LOVE THEM SO MUCH !! ♥
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEES !! Bohužel BVB zmeškali letadlo :( Ale i tak YEEEEEEEEEES !!! :DD


W&D Ultimate edition

11. června 2013 v 12:48 | Margie

Všechny písničky k poslechu zde

http://vk.com/wall-29837366_22781

Oh My God ! :D

27. května 2013 v 19:20 | Margie


To snad nedospim -_- :DD
Wáááá.. *_* :D

We Are The REVELATION ! 4 days !

24. května 2013 v 17:02 | MargieNemůžu se dočkat ! ♥_♥

Black Veil Brides art exhibition featuring artwork and props from "Wretched and Divine"/"Legion of the Black"

22. května 2013 v 14:09 | Margie
Black Veil Brides have announced that Exhibit A Gallery in Los Angeles will be hosting "Revelation In Black," an art exhibition, which will feature fine art and props from the band's history. The gallery will showcase the relationship between the band and artist Richard Villa III, who has worked with them, helping craft their vision, through We Stitch These Wounds, Wretched And Divine...., and their new movie Legion Of The Black and more.

Additionally, the exhibit will freature never-before-seen artwork by BVB vocalist Andy Biersack.

The event takes place Tuesday, June 11 from 7-11 p.m. PT.

Find more information about the event in the flyer below and at ExhibitAGallery.com
Black Veil Brides,

Golden Gods - what i found

3. května 2013 v 13:02 | Margie
Fajn, tak to dáme nějak do kupy.

Video z předávání


:DDD Lépe bych to neřekla :D Co na to říct, zdá se že alkohol už k těmhle cenám prostě patří :DD Ale jsem strašně hrdá a pyšná. Na ně i na nás ♥ Black Veil Brides, to nejlepší co mě mohlo kdy potkat ♥
Jenom by mě zajímalo, jak se tam k nim chovali, že je Andy a Ashleym museli tak pěkně vyčastovat :D. Ale líbí se mi že za nás bojujou... Za nás i za sebe. Sou prostě skvělí bez ohledu na cokoliv ♥ :D
A jestli se teď někdo za Andyho stydí, pro mě je to právě naopak ;)¨
A to že vyhráli třetí cenu za sebou je prostě neuvěřitelný ♥


Pokud někdo nerozuměl:
By the way.. Andyho poslední věta mě rozbrečela....


A jéje :D Už zase čtu že je Andy nafoukanej kretén. Není. Pro mě nikdy nebude. Myslím, že měl právo chovat se takhle chovat. I když ho všichni nenávidí je hrdý na všechno. Čtu jak všichní píšou že je zklamal. Nevím, mě teda určitě ne. Nenechal si srát na hlavu. Asi s ním trochu sympatizuju..... Že je nafoukanej debil ? Ne. Spíš hrdy opilec ;DD. Pro mě je to pořád Andy, znám ho takového. A proto se za něj nestydím. Ani náhodou. ;D

Reakce na twitteru:
Myslím, že ta cena je jen mailčkostí, oproti tomu co dělají oni pro nás. ;) ♥


Ostatní napsali:
Harry Radford ( Yashin)
Interview:


Kompletní výsledky:
BEST GUITARIST presented by Epiphone
- John 5 (Rob Zombie & solo)

BEST DRUMMER presented by Drum Workshop
- Arejay Hale (Halestorm)

PAUL GRAY BEST BASSIST presented by Dean Markley
- Lemmy Kilmister (Motörhead)

BEST VOCALIST presented by Rockstar Energy Drink
- Corey Taylor (Stone Sour & Slipknot)

BEST NEW TALENT
- Device

MOST METAL ATHLETE presented by Roadrunner Records
- Triple H (WWE wrestling)

BEST LIVE BAND presented by Samson/Zoom
- Slipknot

COMEBACK OF THE YEAR
- Tenacious D

SONG OF THE YEAR
- Black Veil Brides, "In The End

MOST DEDICATED FANS presented by Xbox LIVE
- HIM

ALBUM OF THE YEAR presented by Orange Amplification
- Deftones, Koi No Yokan


Pokud si nechcete zvednout tlak, radši vůbec nelezte na oficiální stránky a nečtěte komentáře... Po pár prvních už chápu, proč řekli to, co řekli....
Malá fotogalerie:


Moje šílenství je totálně projevujícící se. Sedim doma a křičim štěstím :DD Bože ! Miluju je ! A nemůžu si to nechat pro sebe protože se asi jinak zblázním. Jsou dokonalí. Omg ! :DD ( Jo sem cvok. Ale hrdej !)

P.S: Tenhle článek bude postupně editován. Stay tuned ! ;D

Goolden Gods - Song roku je náš !

3. května 2013 v 8:04 | Margie


OMG !!!! UMŘU ŠTĚSTÍM !!!!!!!! WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ♥♥♥♥ HNED MÁM KRÁSNĚJŠÍ DEN ! BVB ARMY FOREVER ! ♥

New Europe dates

30. dubna 2013 v 18:58 | Margie


22/11: Koln, Germany @ Essigfabrik
23/11: Amsterdam, Netherlands @ Melkweg Max
24/11: Copenhagen, Denmark @ Vega
26/11: Helsinki, Finland @ Nosturi
27/11: Tampere, Finland @ Klubi
29/11: Stockholm, Sweden @ Klubben
30/11: Gothenburg, Sweden @ Sticky Fingers
01/12: Hamburg, Germany @ Gruenspan
02/12: Poznan, Poland @ Eskulap
03/12: Berlin, Germany @ C-Club
04/12: Vienna, Austria @ Arean
06/12: München, Germany @ Theaterfabrik
07/12: Cesena, Italy @ Vidia Club
08/12: Rome, Italy @ Init Club
09/12: Milan, Italy @ Factory
10/12: Zürich, Switzerland @ Komplex
12/12: Antwerp, Belgium @ Trix
13/12: Paris, France @ La Cabaret Sauvage
UK DATES:
14/12: London, England @ The Roundhouse
15/12: Bristol, England @ O2 Academy
17/12: Wolverhampton, England @ Wulfrun Hall
18/12: Glasgow, Scotland @ Barrowlands
19/12: Manchester, England @ Academy
20/12: Nottingham, England @ Rock City

Black Veil Brides - Upcoming shows

28. dubna 2013 v 11:32 | Margie

_______________________________________________________________________________________________________________

Wretched and Divine - Ultimate

25. dubna 2013 v 19:13 | Margie
Some info:
  • Wretched and Divine - Ultimate vychází 11.6.2013
  • Již je v předprodeji na myplaydirect.com
  • K dispozici budou dvě verze
  • Jedna verze se jmenuje Wretched and Divine - Ultimate Black Box Edition a obsahuje nezveřejněné fotky, BVB růženec, album s alternativní obálkou a třemi bonusovými písničkami, Legion Of The Black na DVD
  • Druhá verze : Wretched and Divine Ultimate Edition CD/DVD která obsahuje CD s novými písničkami a Legion Of The Black na DVD
  • Tři nové písničky se jmenují Victory Call ( teaser jsme již mohli slyšet), Revelation a Let you down
Tak to je tak v kostce všechno :D. Všichni pořád o tom dávají příspěvky na twitteru a bejvlo by mě to tolik neštvalo,
kdyby to nebylo jediný co tam dávají :DD
Zdroj informací od: http://missnothing-music.blog.cz/ - Děkuji mnohokrát ;)

Fuck - Evropské turné je zrušeno

19. dubna 2013 v 12:56 | MargieHoly shit... Možná, že jsem jen přehnaně paranoidní ale děsí mě to... Opravdu doufám, že je všechno v pořádku...

New UK Tour

17. dubna 2013 v 18:41 | Margie

Dec 14 - London / The Roundhouse
Dec 15 - Bristol / 02 Academy
Dec 17 - Wolverhampton / Wulfrun
Dec 18 - Glasgow / Barrowlands
Dec 19 - Manchester / Academy
Dec 20 - Nottingham / Rock City

New info

16. dubna 2013 v 18:24 | Margie

Tohle hodili BVB před chvílí na twitter i FB.
6.11.13. Že by datum ? Pro nás čechy teda 11.6 ? Just can´t wait... Tři nový songy ?

A za druhé zjistilo se, že Andy má chřipku typu B což, pokud vím, je chřipka kterou mají jenom lidi.....
Tím pádem BVB zrušili další tři koncerty.. Berlín,Mnichov a Poznań. Jenom si přeju aby mu už bylo líp..

Pro všechny co hlasovali Golgen Gods budou 2.5.2013

Zatím vše... Kdyby něco, jsem stále tady :DDD
 
 

Reklama