Jinxx other

Happy Birthday Jinxx !

7. ledna 2014 v 18:26 | Margie
A je tomu další rok ! Další rok je dnes i tomuhle úchvatnému, nadanému muži ! Já mu z celého srdce přeji to nejlepší. Neměl zrovna nejhezčí rok. Rozvedl se se Sammi, po internetu kolovaly zprávy o jeho nemoci.... A i když se teď o něm nepíše zorvna nejlépe, stále je pro mě hrdinou. Stále věřím jeho úsudku a ať dělá co dělá, stále budu stát za ním. Takže milý Jeremy všechno nejlepší, hodně štěstí, ZDRAVÍ, lásky, koncertů, úspěchů. Prostě všechno nejnádhernější. Nevzdávej se a nenechávej nás ve štychu. Milujeme tě, takovýho jaký jsi. Takže neuvěřitelně krásného, sexy, chytrého a talentovaného ! ;) HAPYY BIRTHDAY JINXX !!!!

The KINDRED Cinema

14. srpna 2013 v 9:38 | Margie
Nemám nejmenší ponětí co to je ale vypadá to zajímavě. Pokusím se zjistit víc :)

Interview with Jinxx

7. února 2013 v 19:54 | Margie

Happy Birthday Jinxx !

7. ledna 2013 v 0:00 | Margie
Jeremy Miles Ferguson, Jinxx ať už mu říkáte jakkoliv tenhle úžasný člověk dnes slaví své narozeniny. A já mu z celého srdce přeju jenom to nejrkásnější. Dlouhé manželství, úspěchy s kapelou,zdraví, lásku,štěstí zkrátka a dobře, všechno, co bude chtít.
Přeji mu, aby jeho hraní na všechny hudební nástroje, které ovládá- a že jich není málo-bylo stále stejně úžasné a bavilo ho, protože mě baví a miluju ho. Ať už hraje na kytaru, na housle, na čelo, nebo na cokoliv, vždy je to dokonalé, stejně tak, jako on sám.
V podstatě se jen domnívám, ke kolikátým narozeninám mu přeju, protože ani ty největší odborníci ( co se za ně sami označili :D) se nemůžou dohodnout, ale ať mu je kolik chce, vždycky to bude úžasný člověk.
A tak znovu se vší úctou,obdivem a láskou, kterou k němu chovám, mu přeji Hodně štěstí !

Líbánky :)

25. října 2012 v 23:41 | Margie

Married

22. října 2012 v 13:55 | Margie

So beautiful ♥ :)

Ohh :) ♥

20. října 2012 v 23:32 | Margie


Hurey ! A já jim znova přeju všechno nejkrásnější a to nejdelší a nejspokojenější manželství, protože oni si to zaslouží :) ♥

Tak jsme se konečně dočkali :)

20. října 2012 v 12:34 | Margie


Svatba Sammi a Jinxxe se neodvratně blíží !! Nezbývá nic jiného než čekat a přát co nejdelpší a nejkrásnější manželství ;)

Už zítra :)

19. října 2012 v 13:34 | Margie
Jen připomínám, že už zítra 20.10.2012 budou mít Sammi a Jinxx svatbu. Samozdřejmě jim popřeju ještě zejtra a pokud se objeví njěaké fokty ( doufám že ano !!) tak je sem taky dám ,jenom aby ste nezapomněli.

A tady máme video od českých fanoušků, bohužel jsem se nestihla zúčastnit :( :/

I´m dead :D

10. září 2012 v 20:44 | Margie
music-is-my-lifestlye: UNICORN JINX!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD Umřu !! To má dost :DD

Životní Motto :)

26. června 2012 v 22:13 | Margie

To je pěkný :D

22. března 2012 v 17:44 | Margie
ilovesammidoll: The REAL story!

Překlad ( Můj první tak snad to nějak dopadne :D )

Jaká byla tvoje a Jinxxova první pusa ? :D

Moje milá to je hezký příběh. Nejsem si jistá,jestli jsem předím řekla tohle.
Šla jsem k němu jako jeho kamarádka. Potloukali jsme se kolem často,ale dnes sme se rozhodli tam zajít..jakkoli...
Dával mi hodiny kytary a měli jsme nějaké drinky.Rozhodli jsme se že se půjdeme projít,aby mi ukázal černé pavouky co žili poblíž. Vzal mě za ruku a utíkali jsme dolů na ulici ke stěně,kde žili.
Rozhodli jsme se projít kolem a kouknout se,co všechno můžeme najít nebo dostat do sebe. Našli jsme dětské hřiště za školou a kde jsme přeskočili plot a začali jsme lézt po všech prolézačkách. Spadla jsem dolů na záda a přistála v písku. Přišel dolů hlavou napřed a dopadl přímo na mě. A to byl ten krátký moment kdy jsme se smáli , pak příšlo trapné ticho...a pak mě políbil.
:)

Jinxx

3. března 2012 v 11:03 | Margie
Jinxx pravým jménem Jeremy Miles Ferguson je kytarista a houslista BVB. Narodil se 7.ledna 1986. Je také vynikající grafik. Žije s fotografkou a zpěvačkou kapely My Satellite Sammi Doll.
 
 

Reklama