Other

Let´s play ! :)

23. února 2014 v 9:15 | Margie
Vítejme do krásného únorového rána ! :) Zítra nás čeká zase škola - tedy kromě těch co už nemají prázdniny - a tak si říkám, proč si nedělní ráno nezpříjemnit hned od začátku ? A to nejlépe hudbou ! Kromě toho teda, že mi v plném prožitku brání voda v uchu :D Ale to je mimo téma. Každopádně jsem vám chtěla ukázat žebříček mých nejhranějších hitů ! :D Když nebudu počítat neustálé poslouchání Fake Your Death, zbyl mi následující výběr.

První písnička z mého výběru patří chlapům z Fall Out Boy. Prostě jsem si je nějak oblíbila no :D Tahle písnička se jmenuje Save Rock and Roll a hostuje na ní Elthon John.

You are what you love
Not who loves you
In a world full of the word yes
I'm here to scream
No, no
Wherever I go, go
Trouble seems to follow

Only plugged in to save rock and roll, rock and roll


Další písnička pochází z nového alba You Me At Six. Jejich nový album je prostě boží. Nedá se říct nic jiného. Výběrem vám sem dávám písničku Wild Ones.

I'll tie myself, I'll tie myself all into knots.
I get lost, yeah I felt so lost in my own skin.
It might take time, it might take faith.
The things we build, they'll never break.
And there's some nights we're worlds apart.
Not this time, no goodbyes.

A další ! Tahle pínička je ze sólového EP zpěváka z kapely Yashin - Harryho Radforda a jemnuje se Cherry Lips.

The sudden feeling
You're reeling me into ecstasy
And know we're lockin
I feel the weight of you over me
Those cherry lips haunt me

I still feel you on me
Taste your tongue all over mine
I think i let you inside

A poslední z mého výběru patří chlapcům ze SWS. Je to písnička z jejich druhého alba a jmenuje se All my heart.They'll talk and talk and talk
How crazy is it?
Someone could waste their whole life, helplessly,
Just patiently waiting for a love like you and me


And that´s it ! :) Užijte si nedělní den a pilně se připravte do školy ! :D Jinak..mám tak 3/4 kapitoly LILYA. Už to nějaký bude ! :))))

Valentine time !

14. února 2014 v 14:00 | Margie
Nazdárek lidi ! :)
Takže dnes tu máme den sv.Valentýna ! No, musim říct že mě osobně tenhle svátek nějak neláká. To že někoho miluju mu můžu dokazovat po celej rok a ne, když mi to diktuje kalendář ;) Ale co je na valentýnu nejlepší jsou jednoznačně valentýnky ! :D Já sem pro vás vybrala ty, co mě osobně nejvíc rozesmály a pobavily ! :D Některý jsou fakt výborný :D takže vám zlatíčka přeju ode mě krásnýho Valentýna a všechny vás moc moc miluju :** :D Užijte si den ♥♥Dámy a pánové (?) :D Začínáme ! Jako první jsou tu valentýnky, které se netýkají kapel ;)Pak máme samozřejmě valentýnky s BVB ! Bohužel jich moc nebylo :/Speciálně jedna s 1D :D ( schválně jestli vám to dojde ;DD )


A teď ty se zbylýma kapelama ! :)
Sixx mood

21. ledna 2014 v 22:49 | Margie
Některý dny by se prostě vůbec neměly stát... Někdy by měl člověk jen zalést do postele a říct, seru na to ! Stejně dneska všechno zku*vim ! No bohužel se takovýhle dnů objevuje nějak moc o.O. A jako jediné, co mi na tyhle stavy pomáhá, je právě muzika. Jako jediná mě uklidní a přiměje mě si přestat do nekonečna opakovat že jsem k ničemu a všechno stejně vždycky zmrvim -_-. No a poslední dobou jsem tak nějak strašně přilnula k Nikkimu. Já vím, už jsem tady o tom psala a absolutně se to netýká BVB ( ale pokud vim, Andy Nikkiho taky obdivuje takže pokud s tim máte problém, berte to tak ;) ) ale nemůžu si pomoct. Ať už je to kvůli Heroinovým deníkům, This Is Gonna Hurt, Mötley Crüe nebo Sixx:.A.M, pořád toho člověka obdivuju. A právě teď mi dodává sílu. Když už si zase začínám myslet že všechno kolem ničím..ČERNÝ ANDĚLÉ V ULICÍCH KDYŽ DO SMÍCHU SE DAJÍ,
I HRAČKY KŘIČEJ BOLESTÍ A ZUBY ZATÍNAJÍ.
MĚSÍC KDYŽ SVÍTÍ ZLOČINU, CO VLÁDNE PŘEDMĚSTÍ
NENÍ V CO VĚŘIT, JEN SE SMÁT A NEBO ZATNOUT PĚSTI.
(This is Gonna Hurt, Save Our Souls, Mötley Crüe)
To nejhorší ze mě se zjevuje
když tě u sebe nemám
Chyběl mi zvuk tvého hlasu
Ticho se zdálo tak moc hlasité
Protože nikdo jiný takový nebyl
Dokud jsem nenašel tebe
A vím že zo bylo těžké
ale měl bys vědět

Jestli zítra umřu
Jak minuty budou ubývat
Nemůžu si vzpomenout
řekl jsem všechno, co jsem měl ?
Jsi celý můj svět
Díky tobě se cítím opět na živu
Jestli zítra umřu.

Celý svůj život
jsem strávil hledáním naší nevinny
Už nemám co ztratit
ani co dokazovat
Už nechci dělat ty samé chyby
Teď už vím
že všechno bude v pořádku

Když zítra umřu
(If I die tomorow, Mötley Crüe)

- Tahle písnička.... Nemůžu uvěřit, že je to tak přesně vyjádřené....Všechno......

P.S: I přes to že tenhle článek neoplývá optimismem, vám přeji krásnou dobrou noc a šťastný zítřejší den ! :)
Tomorrow
You're gonna have to live with the things you say
Tomorrow
You'll have to cross bridges that you burned today
Tomorrow...
And everything you do, it's coming back for you
You'll never outrun what waits for you
Tomorrow
(Tomorrow, Sixx:A.M)

Ask the admin ! Here we go !

16. ledna 2014 v 20:09 | Margie
Tak jo, pustila jsem se do toho a tady to máte ! Děkuju vám moc za otázky ! Pokud by vás ještě někdy něco zajímalo, klidně napište ! Ráda vám odpovím, ať už v komentářích, nebo v dalším článku, který přídám ! Mám vás ráda, jste ty nejúžasnější čtenáři, jaké si člověk může přát ! :)
Kdyby jste se ještě chtěli na něco zeptat pište do komentářů, odpovím tam ;)

1.Máš nějakýho domaciho mazlika ke kterymu vždy jdeš se pritulit když se svět kolem zbláznil?
 • Nemám žádnýho mazlíčka. Teda uznávám teď máme doma fakt těžce retardovanýho kocoura, ale k tomu se přiblížim na deset centrimetrů a mam dojem, že mi ukousne hlavu :D

2. Necháš si někdy udělat tetování. A pokud ano tak jaké a kam :)
 • Určitě ano ! Jedno už mám naplánované asi dva roky. Na spodní stranu levé ruky si chci nechat vytetovat iniciály svojí babičky - JJ - tak, aby když budu mít ruku dole, byla mi pořád u srdce.
 • A potom jsem chtěla na ruku jen hodně malé a drobné tetování. Určitě to ale bude souviset s BVB. Nejradši bych si nechala udělat kus textu ze Saviour. Možná si tím nechat překrýt jizvy na ruce nebo na noze...

3. Jak si se dostala k ději LILYA?
 • Úplně náhodou. Jednou mi ve škole bylo špatně a všichni mě hrozně deptali, že jsem utekla na záchod a zamkla se tam. Strašně dlouho nezvonilo a když už jsem si začínala říkat, že je to nějaký divný, ozvala se strašná rána a venku začalo pršet. A mě pak proběhla hlavou myšlenka. Ty jo ! Třeba jsem se teď záhadně někam přenesla ! Třeba teď vylezu ze záchoda a naše fyzikářka bude mít vlasy ! A pak mi došlo že jako povídka by to nebylo špatný. Akorát sem Andyho neposlala na záchod :D Zbytek už jsem vymýšlela za běhu. :)

4. Co si chceš do konce života splnit, nějaký sen nebo přání? :)
 • Někdy jsou to takové malichernosti :) Určitě mezi to patří poděkování klukům z BVB, protože jinak bych ani neměla co si plnit.
 • Pak chci navštívit muzeum voskových figurín v Anglii ! No vážně ! Strašně mě to láká ! :3
 • Chci hodně vydělávat. Fakt moc ! :D Ale o to nejde. Prostě jednou, až tahle situace nastane, seberu rodiče a svého přítele a pojedem na fakt luxusní dovolenou. Třeba do Thajska. Všechno zaplatím a budu je náležitě rozmazlovat. :)
 • Chci ochutnat suschi ! :D
 • A jen jeden den si chci říct, páni, teď mám všechno co jsem kdy chtěla. Nemůžu být šťastnější ! :)

5. Z kudy bereš inspiraci na povídky?
 • To je hodně různé. Většinou řeším úplně něco jiného, třeba téma na sloh, nápad na dárek.... a pak vždycky si řeknu ty jo to by bylo dobrý kdyby... a pak mě najednou napadne že by to nebyla špatná povídka ! :D Prostě úplně blbá náhoda. Takhle nějak vznikla LILYA.
 • Hodně mi taky pomáhají tweety a fotky - jako třeba u My Little Secret. Když jsem viděla jak Andy chválí Gerardovi obrázek Batmana, nápad přišel ve vteřině.
 • Nebo když čtu nějakou knížku a neustále mam tendenci nadávat na autora, protože se mi originál nelíbí. A pak se prostě rozhodnu napsat vlastní verzi´:D. Viz. 50 odstínů šedi a Dirty Love.


6. Viděla jsi někdy BVB na živo?
 • Ano viděla. Psalo se 15.6.2012 a byl to jeden z nejkrásnějších dnů v mym životě ! :)

7. Oblíbená barva, zvíře?
 • Udiví někoho když řeknu černá ? :D Ne a taky tmavě modrá :))
 • oblíbené zvíře ? Tygr ;)

8. Oblíbený člen kapely?
 • - Miluju je všechny. Každého kvůli něčemu jinému. Ale myslím že faktem zůstane že nejblíž už vždycky budu mít k Andymu. Už kvůli tomu jak mi pomohl být sama sebou a postavit se zpátky na nohy, kvůli jeho textům, slovům, nebo kvůli tomu, že sou si naše povahy zatraceně podobný :D ( viz. Když mam držet držku, měla bych jí doopravdy držet a ne urazit půlku sálu na přestižnim předávání cen :D Prostě horké hlavy :3)

9. Oblíbený film?
 • Miluju horory, ale nevadí mi ani komedie, muzikály... proto je fakt těžký vybrat jeden vyloženě oblíbený. Ale výčtem asi tak: žeru Harryho Pottera, Žena v černém ( luxusní horors :3), Insidious, Sinister, Grave Encountres ( tolik hororů, kolik jsem viděla si ani nejsem schopná pamatovat ! :D) ale taky Piráti z Karibiku, Sweney Todd nebo Andělé a démoni. :)

10. Jak jsi se dostalak BVB?
 • Moje kamarádka mi je nejprve pouštěla ale já jsem je nějak nevnímala. Prostě jsem té písničce nevěnovala pozornost. Ale potom, jsem jednou o vánočních prázdninách z nudy přepínala hudební kanály a na MTV Rock ( nebo na něčem takovym, to mě zrovna moc nezajímalo:D) hráli Perfect Weapon. Od té doby jsem se do nich naprosto zamilovala. Ten text, hudba, poselství... Pak se ze mě stal šílenec ! :D

11. Kouřila/kouříš jsi někdy nebo hulila/hulíš trávu?
 • Nikdy jsem nezkoušela ani jedno, ačkoliv mě k tomu spousta lidí nutilo. :D A ani to nikdy zkusit nechci. Budu věčný nekuřák. Má zásada už od malinka :D

12. Chtěla bys mít svojí kapelu? A kdyby ano zpívala bys nebo na něco hrála? A jestli ano tak na co?
 • Popravdě ? Kdo by sakra nechtěl mít svojí rockovou kapelu ! Muj obrovskej sen ! S mým hudebním hluchem bohužel naprosto nesplnitelnej. Ale vždycky jsem chtěla zpívat a psát texty. Bohužel noty jsou pro mě jako poselství z marsu a krákam jako vrána po menopauze, takže to navždy zůstane jen snem :D

13. Posloucháš jen takové kapely jako jsou BVB nebo posloucháš i třeba Justina Biebera, 1D a tak podobně?
 • Takových kapel jako BVB posloucham hodně. Co se odlišných stylů týče, zvykla jsem si hodně na Ronnieho rap, ačkoliv to není to, na co ses ptala. Ani 1D ani Justina neposloucham, i když je fakt že texty k písničkám od 1D mam slušně najetý, a když je někdy někdo pustí, je to party hard :D
 • Ale hodně posloucham písničkys z Glee, což jsou covery nejrůznějších stylů a žánrů. :)

14. Chodíš na gympl s nějakým zaměřením?
 • Je to jazykový gympl, ale já to zaměření nemám. Je to normálně všeobecná třída s volitelnýma předmětama. Myslím, že v druháku zkusím tvůrčí psaní, co myslíte ? ;)

15. Co by jsi chtěla jednou v životě dokázat?
 • Mým strašně velkým snem je vystudovat práva a stát se doktorkou práv :3. Prostě obhájkyně :) Ale žádný obchodní blbosti a tak. Mám v plánuá trestní právo, takže se mám asi na co těšit :D

16. Hraješ na nějaký hudební nástroj?
 • Nehraju, bohužel. Sem hudebně naprosto hluchá :D

17. ( tohle tedy nebyla otázka ale vyjádřím se :D) - pokud miluješ i Motley přečti si the Dirt
 • sakra ! Tuhle knížku shánim všude možně a nikde ji nemají ! Kdybys náhodou věděla kde jí seženu, dej mi vědět !! :))

18. Jaké je tvoje pravé jméno ?
 • Markéta :)

19. odkud pocházíš/kde bydlíš ?
 • Jsem z Nýřan :) To je takovej malej zapadákov zhruba 14 km od Plzně :)

-Ještě se chci vyjádřit k jedné věci. Když napíšu, že to mohou být otázky i osobní, někteří z vás by měli pochopit, že existují určitě hranice ! Tudíž podrobnosti o mém sexuálním životě uveřjňovat doopravdy nebudu ! Pokud tě to hodně zajímá, přijď se zeptat osobně, protože tahle věc je už hodně za hranicí toho, co považuji za osobní. Intimní otázky řeším výhradně osobně a jen s VELMI omezeným okruhem lidí.
Opravdu jsem doufala že takovouhle věc nebudu muset řešit, protože jsem si myslela, že mám na svém blogu jen slušné a skvělé čtenáře ( kteří tady stále jsou !!!! ) ale evidentně se tady najdou i tací, kteří hranice nerespektují.
Pokud ty máš jiný názor a rád/a veřejně produkuješ a vykřikuješ své intimní záležitosti, zřiď si vlastní blog, piš si je tam a klidně o tom informuj celý svět, já ale taková nejsem a to, co intimním je, tak i zůstane.
Pro mě to má potom takové neskutečné kouzlo, když mám věc, kterou sdílím jen se svým partnerem a kterou nechci sdílet s nikým jiným. Je to náš svět, do kterého vám nic není. :)
Děkuji za pochopení a prosím o určitou soudnost ;)

And that´s it ! Díky za otázky, pozornost a trpělivost ! Miluju vás ! :* :) :D

Get into better mood

12. ledna 2014 v 21:08 | Margie


Prostě není možný, aby tyhle dva někdy nezvedli náladu. Ať už je mi sebehůř, jejich videům se prostě musim smát. To snad ani nejde :D Jsou skvělí :3

Happy New Year !

1. ledna 2014 v 2:42 | Margie
Happy New Year BVB Army ! Hodně štěstí, zdraví, lásky a BVB ! Doufám že jste si užili silvestra a že zítra nebude moc velký bolehlav :D Prostě jenom to nejkrásnější a nejúžasnější !! :)Christmas ! :3

24. prosince 2013 v 0:01 | Margie
Takže jak asi všichni dobře víme, je 24.12. což znamená že nás čeká čas Vánoční. Skvělá Štědrovečerní večeře, bohatá nadílka od Ježíška a celý den plný pohádek a cukroví ( pokud teda nechcete vidět zlaté prasátko :P) Spousta vaječňáku, medoviny, groků a svařáků.... :D
Teda to nejen na Štědrý den. Takhle mám naplánované celé svátky :D. Takže bych vám z celého srdce na tomhle blogu chtěla popřát nádherné, pohodové, šťastné, veselé Vánoce. Spoustu dárků pod stromečkem, všechna splněná přání, vyřešení všech problémů a prostě jen svatý klid, odpočinek a zábavu.
Chci vám strašně moc poděkovat za vaši nádhernou návštěvnost, komentáře a podporu, protože blog je pro mě něčím vyjímečným a důležitým a vy to tak činíte ještě dokonalejším ! DÍKY :3 !
Dále se vám chci omluvit za poslední neaktivitu. Novinky přibývají velmi pozvolna, spíš skoro vůbec a já sem měla tolik málo času s nástupem do prváku, že jsem si ani neuvědomila, že už je prosinec. Těším se na rušnější období s BVB, protože to pak budu moct být zase ve své kůži blogera :3
Povídky budou, jen nevím jak často. Ale leden asi nic moc nečekejte, protože se uzavírají známky a už jenom na první týden máme naplánované asi tři testy -_- Ale nekončím s tím věřte že ne ! Jen teď se mnou musíte mít svatou trpělivost ! Ale přes svátky něco napíšu ! Určitě ! :)
Takže vám z celého svého srdce děkuju a přeji ty nejnádhernější Vánoce plné lásky a štěstí a všeho, čeho si zasloužíte.
A i když máte třeba krušné chvíle a všechno není zrovna růžové, věřte ve Vánočního ducha a kouzlo kterým vládne.
Takže ještě jednou krásné prožití Vánočních svátků a všechno nejvíc nejkrásnější Vám přeje
Vaše Margie :)

Songs of my days...

11. prosince 2013 v 19:58 | Margie
No, tak vzhledem k tomu, že se mi teď naskytla chvilka klidu, tak jsem si řekla, že bych vám sem mohla dát takový aktuální seznam mých oblíbených písniček za posledních pár dní :) Třeba vás inspirovat :) Novinky nejsou, tolik času abych psala zase nemám ( protože se musim naučit poznat padesát hub, podle obrázků z internetu ! -_-) ale mám náladu blogovat a je to tady takové mrtvé takže prosím. Let me be a DJ ;D.


Let´s start !
Number one ! Žhavá novinka od You Me At Six, kteří se mimochodem v březnu objeví v Praze :3 Písniška s názvem Fresh Start Fever je aktuálním songem téhle úžasné kapely. Hned jak jsem tu písničku slyšela, okamžitě jsem si jí zamilovala. Ten text, ten rytmus.... No nemilujte je ! :D
I've only got problems and no solutions
You're just some one to the world but you're the world to someone else who told youČíslo dvě ! Kapela kterou jsem taky nikdy moc nemusela ale pak se najednou něco zlomilo, a já si je značně oblíbila. I tahle písnička patří mezi novinky a je prostě super. Mluvím o kapele Simple Plan a jejich pecce The Rest Of Us.
Here's to the rest of us
To all the ones that never felt they were good enough
I wanna hear it for the chased and confused

The freaks and the losersKapela kterou jsem si taky strašně oblíbila. Set It Off. Cody je prostě sympaťák každým coulem a jeho hlas je v takové správně chytlavé poloze. A pak tu máme písničku Partners in Crime.
You'll never takes us alive
We swore that death will do us part
They'll call our crimes a work of art
You'll never takes us alive
We'll live like spoiled royalty, lovers and partners

Partners in crime

S další písničkou se vracím trochu do minulosti. Nějakým záhadným způsobem jsem si teď oblíbila spoustu starších kapel. Jednou z nich je i Bon Jovi. Tak trochu mi to všechno připomíná. Tak trochu mi teď ty písničky dodávají sílu. A tuhle prostě žeru. :3 Livin on a prayer :D

We've got to hold on to what we've got
'Cause it doesn't make a difference
If we make it or not
We've got each other and that's a lot
For love - we'll give it a shot


A u starých kapel se ještě na chvilku zastavím. Nevím jestli je to mou posedlostí Heroinovýma Deníkama, nebo tak něčím ale vážně žeru Mötley Crüe. Ačkoliv jejich texty nejsou vždycky zrovna dvakrát smysluplný ( čemuž se nelze ani divit :D) Nikki je prostě charismatická osoba, kterou zbožňuju a stejně tak i tuhle kapelu. Navíc Without You je prostě dokonalá.
Without You In My Life
I'd Slowly Wilt And Die
But With You By My Side
You're The Reason I'm Alive


A od Mötley Crüe neodcházím daleko. Přejdu jen ke kapele, kterou jsem poznala hlavně díky soundtracku k Heroinovým Deníkům. A tuhle písničku sem taky dám. Takže Life Is Beautiful a Sixx:A.M.
Just open your eyes
And see that life is beautiful.
Will you swear on your life,

That no one will cry at my funeral?


A u Sixx:A.M. ještě jednou zůstanu. Tuhle písničku jsem si prostě zamilovala po prvním poslechu.... Zase tolikrát se mi to nestává ale tahle písnička mě prostě očarovala.. Live Forever ♥


But now
you're the only thing left worth dying for
You give me a reason I can't ignore
And make me wanna live forever
You're everything I've been waiting for
All of these years and a thousand more
And make me wanna live forever


Prostě jsem nějak propadla kouzlu starších kapel, ani nevím jak a kdy :D Samozřejmě to co stále poslouchám a poslouchat budu navždy BVB :3
No a já abych běžela zase něco dělat. Jo jen na rozloučenou... Jedna věc která se mi zaryla do paměti..

ZTRACENÁ BÁSEŇ
Její láska je jako bazén
Přijde zima a není ti k ničemu
Její láska je jako sebevražda
Když ztratíš víru, vezme ti život
Její láska je jako kolotoč
Točí se dokola a pak tě shodí
Její láska je jako levný alkohol
Přijde ráno a ty si nepamatuješ vůbec nic
Její láska je jako úsměv od ucha k uchu
Nejdřív je přátelská, ale pak se ti směje
Její líska je jako vášnivý polibek
Nejdřív je sladký, pak ti vezme dech
Její láska je jako hvězdy nad hlavou
Světlo co tě vede , a nakonec se ztatíš
Její láska je jako Ježíš Kristus
Nezáleží na tom, jak moc věříš
stejne zemřeš na kříži.
( Heroin Diares)

Snaha byla...

20. listopadu 2013 v 19:58 | Margie
No tak všichni víme, že to tady poslední dobou jaksi zkomírá... Co říct, je čtrvtletí, pár blbostí k tomu a hle kde je veškerý čas a nálada kterou bych potřebovala pro napsaní dalšího dílu ? Nezapomněla jsem na vás a rozhodně mám v plánu psát dál, jen nevím kdy se k tomu dostanu, snad co nejdříve ! Ale tak aby to tady tak nezelo prázdnotou, přes veškeré své vnitřní protesty se s vámi podělím o jistou...věc..
Tuhle básničku jsem napsala na anglické soutěži v naší škole. Co na to říct, nikdy jsem tu nezveřejňovala tyhle moje chabé pokusy.... Ale tak snad se pro jednou nic nestane, no ne ? :D
Téma bylo víceméně volné, jen jsme museli použít prvky z pár obrázků, ale to je fuk.. každopádně mi z toho vyšla zase další depresivní psychárna.. já ani neumím snad psát nic veselého :D No tak dost keců a všeho zbytečnýho, pokuste se to nějak přečíst, potěšte si nepotěšte mě komentáře ! :D
Mějte se famfárově a všem posílám pusinku na dobrou noc ! :))

What is hiden in your tears ?
Happy thoughts or many fears ?
So much joy or so much pain ?
Hot sun or the coldest rain ?

What is hiden in your eyes ?
Black beetles or butterflies ?
Dark shadows or shining light ?
Strong shame or the honest pride ?

What is hiden in your heart ?
Well , the beating may be hard
But let me help you, let me see
I will love you if you´ll love me

What is hiden in our souls ?
Can´t you see the feeling grows ?
My heart now beats just for you
So take my hand and we´ll go trough


P.S Abych vám trochu zpravila náladu po téhleté slátanině :DHere we, here we, here we fucking go ! YASHIN BITCHES ! :D

2. listopadu 2013 v 14:15 | Margie

Krásnou sobotu drahouškové !
Ani nevim, kde bych měla začít... Včerejšek byl prostě.... DO-KO-NA-LEJ !
Jako na tom koncertě a po něm už jsem se dlouho necítila. Tak šťastná, volná, bezstarostná.. jako kdyby všechno ostatní přestalo existovat. Všechny ty hnusný pocity a emoce co se ve mně za poslední dobu nashromáždily, jsem tam vykřičela, vyzpívala a vyskákala. Všechno to odplulo pryč a jediný co ve mě zůstalo je pozitivní energie.
A já si NESMÍM odpustit popsat vám ten úžasnej den do posledního detailu ! :D Takže prosím, posaďte se a všichni, kdo jste tam nebyli, nechte se unést tou úžasnou atmosférou včerejška ! :)

Všechno v celém článku !! :)

Happy Halloween ! Aneb sečteno a podtrženo !

31. října 2013 v 19:05 | Margie
Šťastný Halloween všem, co ho slaví i zde, v české zemi ! :)
Takže, tenhle článek je několik článků v jednom ! Ať žije multifunkce ! :D
Takže za prvé Dirty Love, jak jste si všimli značně pokulhává, ale já normálně nestíhám ! :D úplně mě to udivuje ale mam toho tolik, nebo sem tak mrtvá, že nedokážu přečíst ani nadpis a okamžitě usnu ! :D Asi to bude tim počasím :/ :D Ne každopádně, je začátek prváku, tak nějak jsem očekávala, ( a vy jste museli taky) že to bude ze začátku o hubu :D Doufám, že mě chápete a omluvíte, ale budu se snažit najít si víc času ! Jen co skončí první čvrtletí ! Pak už se snad všechno nějak srovná ! :)

Za druhé chci popřát všechno nejlepší bývalému ( no sakra, běžte s tim někam !) kytaristovi MCR ( a ne nemůžu napsat jeho novou kapelu, pro mě to bude vždycky Frankie z MCR !) k jeho 32 narozeninám, i když je to naprosto neuvěřitelné ! Chraň mě bůh ale ten chlap vypadá na 15 ! :D Takže všechno nejkrásnější Frankie ! :)

A další věc ! Koho zítra uvidím na koncertu YASHIN ? Nevěřím, že už je to zítra tak strašně moc se těšim ! Vááá ! :3 Už aby to bylo ! Doufám, že tam někoho z vás uvidim, Army ! Yashin jsou božíží !! :D


Za další ! Všichni povině kouknout na tohle úžasné video od téhle úžasné kapely ! :3

A za další také hodně štěstí k narozeninám Andyho mamce Amy ! Gratuluji, že porodila toho nejúžasnějšího chlapa na světě :3


A to už by mělo být všechno. Alespoň doufám :D Pokud jsem na něco zapomněla dodám to sem ! :D Tak se mějte krásně Army ! :3

Libster blog awards

27. října 2013 v 23:11 | Margie
Konečně mam trochu času a tak se konečně se vším úspěchem dostávám k věci s názvem Libster - blog awards. Stále jaksi moc netušim o co jde, ale tak snad nejsem tak tupá a nějaký základní věci zvládnu. Byla jsem nominována by: Miss Nothing ( vřelé díky) a abych to nemusela vypisovat okopčím od ní i pravdila ( znovu díky :D)

PRAVIDLÁ:
- povedzte o sebe 10 vecí
- odpovedzte na 10 otázok, ktoré vám zadal ten, čo vás nominoval
- vymyslite 10 otázok pre tých, ktorých nominujete
- nominujte ďalších 5 blogov
- informujte o nominácií nominovaných

Tak abych začla:
1. Jsem příšerně nesnesitelný cholerik.
2. Řídím se heslem: Čím delší, tím lepší. ( ať jde o cokoliv)
3. Jsem úchylná. Občas se až sama divim.
4. Miluju mysteriózní záhady, nejlépe ty, kde se vraždí.
5. Všichni mi říkají Satane nebo Saty.
6. Paradoxně mám smůlu na chlapy. Počínaje mým otcem a končije mým bývalým,
7. Jednou chci být nechutně bohatá.
8. Miluju ironii, sarkasmum, cyniku a černej humor. Mam dementní hlášky a připomínky a nejvíc žeru Přiznání Hitlera.
9. Obě dvě moje nejlepší kamarády se jmenujou Simony, ale ani jedný tak neříkam.
10. Ať mi dáte do ruky jakoukoliv techniku, pokaždý to dopadne špatně.


Část dvě. Otázky od Miss Nothing :)
1, Obľúbené jedno? - Uznávam že to trochu nechápu. Jestli to má bejt jakože jídlo ? :D Jestli jo, tak je to čokoláda :3
2, Obľúbená pesnička? Saviour by Black Veil Brides. Nidky na světe nebude existovat písnikča, kterou bych měla radši.
3, Športuješ? - Ne, ale měla bych. Občas se snažim jezdit na inlinech a dřív jsem sportovně tancovala.
4, Máš nejaké zvieratko? Občas je u nás sestry kocour, kterej je hroznej krypl. Chová se jako pes. Umí aportovat a furt mě kouše.
5, Na akom koncerte/festivale si bola naposledy? Pilsner Fest - Mandrage a Kryštof.
6, Najradšej nakupujem v... Krámě ? :D Pokud jde o oblečení tak je mi to celkem fuk. Jinak jemůj nejoblíbenější krám Saigon alias větve u nás od naproti :D
7, Máš súrodencov? Nevlastní sestru, která vydělá bankovky svým originálním způsobem :D
8, Ako si začala s blogom? - Nápad mé nejlepší kamarádky. Jí to přestalo bavit, mě to chytlo.
9, Miley Cyrus, Lady Gaga, Marilyn Manson. Ktorej z týchto osôb by si a) dala pusu / b) zabila ju / c) vydala sa za ňu
Dala bych pusu Lady Gaga ( kort kdyby měla ty šaty z masa:D) Zabila bych Miley Cyrus ( Ten její obří jazyk už nikdy nechci vidět :/) a Vdala bych se za Marilyna Mansona ( sicě mě k smrti děsí ale pořád je chlap :D)
10, Čo práve robíš? - Tuhle věc :D


Bod 3 :D Mých deset otázek:D

1. Věříš v duchy ?
2. Co se ti naposledy zdálo ?
3. Zachránila ti nějaká písnička život ?
4. Jaká je tvoje nejoblíbenější knížka ?
5. Jaký film tě nejvíc uchvátil ?
6. Máš ráda Johnyho Deppa ?
7. Jaká osoba ti přijde nejvíce sexy ?
8. Čím chceš jednou být ?
9. Co je po smrti ?
10. Kolik je hodin ? :D

Fajn nejtěžší část, 5 nominovaných:Ehm :D Nějakým záhadným způsobem nemam koho víc nominovat, protože všichni už buď jsou, nebo neznam jejich web -_- Takže kdyby jste někdo chtěl... tak mi napište já vás donominuji ! :)

Soutěž: Nejlepší povídka na téma "Setkání s literární postavou"

12. září 2013 v 17:20 | Margie
Tak jsem se rozhodla to taky zkusit. Soutěž o nejlepší povídku. Nejsem si jistá, jak moc dobrá v psaní jsem, ale řekla jsem si že za zkoušku nic nedám. více o soutěži zde: http://blog.blog.cz/1309/soutez-nejlepsi-povidka-na-tema-setkani-s-literarni-postavou
já se úspěšně vešla do 1784 znaků ! Moc vás prosím o váš názor a komentář !! :) Tak doufám, že se vám to bude líbit.

jako svou oblíbenou literární postavu jsem zvolila Prince Ashe z řady knih Železný Král, Železná dcera,Železní královna atd od autorky Julie Kagawa.

Přeji příjemnou četbu. :)


Byla chladná březnová noc. Procházela jsem potemnělým parkem. V rohu jsem zahlédla sedící postavu. Když jsem se přiblížila zbystřila jsem vzlykajícího chlapce, co v ruce svírá cosi, co zdánlivě připomínalo meč.
,, Nejsi na takové hračky už trochu starý ?" optala jsem se pobaveně. Chlapec se hbitě otočil. Chlad jeho očí mě okamžitě zamrazil. Spaloval každou buňku mého těla, měníc je do ledových ostří nepříjemně se zabodávajících do mé kůže. Poznala jsem ho okamžitě.
,, Princ Ash." vydechla jsem překvapeně. Byl ještě krásnější, než jsem si kdy dokázala představit.
,,Víš kdo jsem ?" udiveně zamrkal a jeho výraz pozbyl na ledovosti.

Problem or NotProblem ? :D

8. září 2013 v 21:17 | Margie
Hi Guys ! :)
Jak se vám daří ? Já se mám docela na nic. Jsem nemocná, čeká mě první oficiální týden ve škole a to nejhorší muj bratranec měl autonehodu a zemřel.
Moc jsem se s ním nebavila, spíš když jsem byla malá. Ale pořád to je rodina. Je to strašné. Uhořel. Viděla jsem fotky toho auta a.... je mi z toho strašně špatně. Když ho našli.. prý ani nemohli poznat pohlaví, jak bylo tělo zničené a auto, už ani z daleka nepřipomínalo cokoliv pojízdného. S myšlenkou na jeho rodinu, je mi strašně. Chudák jeho mamka, byl to strašně mladý kluk. Co si ho pamatuju byl hrozně optimistický a pořád se smál. Muj druhý bratranec s ním vyrůstal a myslím, že pro něj byl spíš jako brácha, než jako bratranec.( Sou to složité vztahy.) Takže si nedovedu představit, jak je jemu, když mě samotnou to vzalo. Ale vidět ty fotky... bože ! Nic horšího jsem snad neviděla. Asi jsem se na ně nikdy neměla koukat, ale... Nemůžu se z toho vzpamatovat. Je mi z toho všeho zle.
Ale abych vás zbytečně nezatěžovala já se z toho jen potřebovala aspoň trochu vypsat..
Moje Geshley... ehm vadilo vy vám hodně kdybych to přidávala po kapitolách ? Po takovejch kratších kapitolách ? První byste měli už zítra.. Protože nevím kdy bych to dopsala jako celek, ale tyhle krátké kapitoly se píší dobře a čas si na ně najdu, takže se ptám jestli by vám hodně vadilo udělat z jednorázovky ( opět :D) kapitolovku ?
První ochutnávka bude zítra, jenom doufám že vás nezklamu :)
BTW: 35 LILYA je již v procesu příprav !
tak mi prosím odpovězte, mějte krásný večer a ať se vám zdá něco krásného :)
Jo a taky příjemné pondělí ! :)
Mám vás moc ráda !! :)
Margie

P.S: Omluvte případné překlepy, píšu z leže na notebooku ;)

And winner is..

17. srpna 2013 v 19:43 | Margie
Takže ! Tímhle končím hlasování v anketě o to, která úchylárna bude napsaná jako první. :D Mělo to být už dřív, ale nějak se mi úspěšně podařilo na to zapomenout. Pokud nesledujete výsledky, vítězem je..... JAKE A JINXX !
Hned druhý je Ash a Gee. Byl to hodně těsnej souboj, ale bez obav. Napíšu obě dvě ;) Jenom Jake a Jinxx přijdou první na řadu. Myslím, že by to mohlo být zveřejněno zítra večer ! :) Tak doufám, že se budete těšit ;D
BTW: Další díly LILYA jsou již v přípravě :)

READ THIS PLEASE ! :)

7. srpna 2013 v 18:04 | Margie
Zdravím všechny mé čtenáře ! :)
V první řadě Vám chci poděkovat za všechny komentáře, které jste zanechali pod článkem ohledně Andyho a především za všechny pozitivní komentáře u přání pro mou babičku. Bylo neuvěřitelné to číst, vědět, že tolik z Vás je se mnou :) Neumím ani vyjádřit svůj dík, je to něco dokonalého ! Strašně moc mě to potěšilo a jsem z toho vlastně pořád šíleně šťastná a spokojená, takže ještě jednou, obrovské OBROVSKÉ díky všem ! :)

Další dík také za zvyšování návštěvnosti ! Jsem ráda, že máte tenhle blog rádi a že se Vám líbí ! Není lepšího pocitu !

K mým povídkám. Nejdříve dokončím MLS abych už alespoň jeden projekt měla uzavřený. Potom se pustim do další kapitoly LILYA ( už mám jednu část) ale než začnu psát další díly téhle sáhodlouhé povídky ( občas sama přemýšlím kolik kapitol to ještě proboha bude mít ! :D) ráda bych si napsala takovou jednorázovou úchylárnu s trochu zvláštním paaringem. Mám v hlavě tři nápady. Všechny postupně zrealizuju, ale potřebuju vědět s čím začít a proto udělám anketu, hlasování poběží 4-5 dní a potom, podle toho který návrh získá nejvíce hlasů, tak ten napíšu jako první. Pro mě to bude trochu odreagování, protože to bude čistě 18+ (:D) a pro vás, by to možná mohlo být zajímavé zpestření ! Doufám, že budete spokojení a že tenhle projekt podpoříte a dáte svůj hlas, abych se mohla pustit do psaní. A ne, mně nikdy nestačí psát jenom jednu věc, vždycky budu psát tisíc věcí najednou ! :D To už jsem prostě já ! :D
Tak a teď k těm mým návrhům...

1. Číslo jedna. Paaring který mě napadl čistě náhodně. Ashley a Gerard. Šíleně zvláštní kombinace dvou naprosto odlišných osob. Nikdy nepíšu povídku jenom tak, čiže tím myslím sex a konec, ale vždycky chci mít aspoň kousek děje.
Tohle by bylo asi tak. Ash by byl Gerárdův terapeut, s trochu zvláštní úchylkou. Čiže inspirováno u 50 odstínů šedi. ;D Nemyslím dějově, to nikoliv. Rozhodně nehodlám z Ashe dělat Christiana Greye ! :D Myslím tím, že bych se pustila do téhle sexuální "zvrácenosti". A Ash a Gerard jsou k tomu naprosto geniální.

2. Druhá možnost. Ash a CC. Tihle dva spolu je opravdu smrtelná kombinace. A mě napadlo něco jako Opilá noc. Myslím, že není za potřebí to dlouze rozepisovat. Je to nade všechno jasné :D

3. A poslední. Jake a Jinxx. Ani nevím, jak jsem přišla k tomuhle. Ráda experimentuju a tyhle dva by byl experiment za všechny prachy. Dějově by se to odehrávalo na Warped Tour, když by všichní opustili obytné prostory a strhla se obrovská bouřka. ( Inspirováno včerejším počasím a výpadkem elektriky :/)

Takže, tohle jsou moje tři nápady. Chtěla jsem prostě zkusit něco jiného a doufám, že i vám to přijde k chuti. Nebojte se vyjádřit svůj názor nebo třeba do komentářů připsat paaring, který byste chtěli, určitě bych se na to mohla v budoucnu podívat.

Vím, že tady někdo psal, jestli bych nenapsala hetero povídku. Myslím, že bych to někdy v budoucnu taky mohla zkusit, konec konců, každá zkušenost se hodí. Problém je v tom, že si nedokážu tak dobře vyhrát s popisem ženského těla, jako mužského a že bych si ženu musela vymyslet. Jednoho dne to zkusím ale zatím myslím, zůstanu u tohohle tipu.


Pak se mě tady někdo ptal jestli poslouchám BOTDF. Odpovídám sice hodně zpožděně, ale jestli to ta dotyčná vidí tak se omlovuám za tak pozdní odezvu ! A BOTDF neposlouchám, ale nic proti nim nemám. :) Už jsem četla hodně hate názorů na ně, ale nemyslím si, že by to bylo zapotřebí. Mají vlastní styl, který já osobně nemusím, ale nic proti :)


A naposled pak. V dnešní době už má FB skoro každý a mě napadlo, že bych vás lidi měla ráda v přátelích ! Takže pokud chcete přidejte si mě ! :) Budu jedině ráda ! :)


Tak to je všechno a teď prosím o vaše hlasy a návrhy a námitky.

A ještě jednou VELIKÉ DÍKY ZA VŠECHNO ! MÁM VÁS RÁDA !

Vaše Margie :)

Seven clock in the morning ! :D

29. dubna 2013 v 21:33 | Margie
Nová kapitola zítra v sedm ráno ! :DDD
A myslím že už se zase pohnu se psaním. Slova mi zase začínají dávat smysl a začínají se mi líbit
Přeji vám sladké sny. ♥

Addio !

27. března 2013 v 13:50 | Margie
Hola amici ! :) :D
Musím vám s nelibostí oznámit, že na týden se blog pozastavuje. Důvod: ITALSKÉ PRÁZDNINY ! :D
Odjíždíme s holkama na pět dní na zájezd do Itále. K počítači se nedsotanu ( a asi bych ani nechtěla) Takže moji milovaní další kapitola bude až v pondělí. Omlouvám se, těm z vás, kteří píšete že je to pro vás jako droga ( z čehož mám vždycky neskutečnou radost) a slibuju vám, že hned jak se vrátím, napravím to ;)
Mám dojem, že si prázdniny opravdu zasloužím. Všechny ty olmypiády,známky,škola, pfff.... Jo těšim se. Tak si užívejte našeho krásného českého kraje a těšte se na mě, jako já se budu těšit na vás.
Se vší láskou a poděkováním
Se na týden loučí vaše Margie ♥ :)

It scares me ! :D

25. března 2013 v 20:06 | Margie
Můj bože :D Tohle není jako jiné dívky a já. Tohle je jako já před pár rokama a jako já teď ! :/ :D Fujky :DD Ano kdysi kdysi dávno jsem měla ráda Jonas Brother. Brrr :/ :D Omg... To je děsivé..... :DD Musím konstatovat že jsem neuvěřitelně šťastná že jsem teď ta druhá možnost. Čili BVBARMY ! :D Fuj.... vážně... VÁŽNĚ... mě to vyděsilo :DDDD

Škodolibost je svině :DDD

28. února 2013 v 22:55 | Margie

V ruce jedna bota mezi nohama druhá :DD Dálkově gratuluju člověku, kterej ty boty házel, myslim že se vyplatilo bejt bos :DDDDDDD Dokonalé :DDDD

Obrovské díky :)

26. února 2013 v 12:09 | Margie
Vážení čtenáři/čtenářky tohohle blogu.
Jenom Vám chci strašně moc poděkovat, jelikož jste mi včera přivodili málem infarkt :D Ok, snad ste doopravdy nečekali seriózní článek ? :D Včera, sem přišla domů a když jsem najela na graf návštěvnosti, málem mě trefil šlak.

A proto Vám chci strašně moc poděkovat. Je to tak nádhernej pocit, vědět, že někdo na váš blog chodí, vnímá ho, čte ho... A proto ani pořádně nevím, jak vám poděkovat, protože je to něco neuvěřitelného.
Za pár dní, tomu bude rok, co tenhle blog vznikl. Ani v nejmenším by mě nenapadlo, že mi to vydrží takhle dlouho, nebo že se dokonce někdy dožiju takovéhle návštěvnosti ;) Taky mi nepřijde, že už je to rok ,řekla bych tak pár měsíců. Ale sem neuvěřitelně ráda, že sem si tenhle blog kdy založila, protože teď, je něco jako moje dítě :D
Dále Vám chci poděkovat za úžasné komentáře, jak pod povídkami tak pod ostatními články, protože to je něco, co mě žene dál a díky čemu mám vždycky lepší náladu. Číst, že se Vám líbí můj blog, nebo že se těšíte na další díly mejch povídek, je tak nádhernej pocit, že se vždycky usmívám jako měsíček na hnoji a mam z toho druhý Vánoce ;D.
Takže, abych to zbytečně neprotahovala. Obrovké OBROVSKÉ DÍKY VŠEM ! Ste prostě úžasný a slibuju, že se budu snažit tenhle blog neustále zlepšovat ! :)
DÍKY ! DÍKY ! DÍKY !

Vůbec mi to není podobné :DD

17. února 2013 v 17:27 | Margie

Jen mě to pobavilo a dost se nudím :DDD Takže.. :DD
Jinak vůbec mi to mě nepřipomíná :DDD

Nadpis bych dala asi tenhle- Když máte j*bnutý kamarádky :DD

16. února 2013 v 22:53 | Margie

Jedna fotka, dva výrazy :DD Jedině Biersack :DD Nejde ho nemilovat :DD
Ale uznávam je to trochu divný :D Ale sem ráda že nejsem jedinej "retard" s přivřenym jednim okem haha :D

I know :DD

22. ledna 2013 v 19:11 | Margie

Vím že to nemá s BVB nic společnýho ale prostě mě to pobavilo :DD Nesnášim je :D A tohle :DD omg :DDD

Prosím nekopírovat !

4. ledna 2013 v 21:56 | Margie
Nikdy sem si nepotrpěla na pravdila blogu, či čehokoliv takového. Říkat vám ať mluvíte slušně ztrácí význam, vzhledem k mojí mluvě. Nedávat reklamy... a co to je mi fuk když mě to hodně štve smažu to. Ale dneska sem narazila na článek jedné blogerky, který ( možná sem paranoidní) jako by z oka vypadl mému. Posuďte sami.

Prosím autorku jestli tohle čte, nekopíruj a když už tak se zdrojem. I když tohle... Kdyby to byl nějakej článek s informace, ale tohle bylo prostě moje. Něco co si myslím, co cítím....
A tímto prosím vás všechny, když už máte zapotřebí kopírovat uvádějte prosím zdroj ! Děkuji.

Edit: Autorka mi zakázala komentáře na blogu a kopíruje vesele dál a já už začínam bejt vopravdu nasraná ! Ta holka nemá žádnou soudnost. Ta holka kopíruje úplně všechno a vydává to za svoje. Nejenom moje věci ale i ostatních, z holkama sme na to přišli.
Všechno vydává za svoje a i přez to, že sem ji požádala ať to nedělá ( a udělala sem to ještě slušně !) to dělá vesele dál. Nemá soudnost, nemá stud... Jedna věta ! Nechlub se cizím peřím, ty huso !
 
 

Reklama